پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/12/28 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 594955 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 45285277
کد خبر : 185644 تاریخ ثبت : 1396/11/16 16:35 نظرات تایید شده : 0

سرمایه‌گذاری ۱۳.۵ میلیارد ریالی در پروژه‌های روستایی تنگستان

خلیج فارس: فرماندار تنگستان با اشاره به افتتاح ۹ پروژه در روستاهای این شهرستان گفت: برای اجرای ۹ پروژه روستایی در تنگستان ۱۳.۵ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده که در پنجمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح شد.

خورموج

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ عادل دهدشتی ظهر امروز در آیین افتتاح پروژه‌های روستایی تنگستان با تبریک ایام دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با تاکید بر حضور با شکوه در برنامه‌های سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در شهرها و روستاهای تنگستان برنامه‌های متنوعی برای ایام دهه فجر تدارک دیده شده که این برنامه‌ها در قالب فرهنگی، هنری، اجتماعی، عمرانی و اقتصادی برگزار می‌شود.

وی از افتتاح و اجرای 80 پروژه عمرانی در تنگستان خبرداد و گفت: در ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی 80 پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر 65 میلیارد تومان در تنگستان  افتتاح و یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود.

فرماندار تنگستان از افتتاح پروژه‌های عمران روستایی در پنجمین روز از دهه فجر خبر داد و خاطرنشان کرد: برای اجرای 9 پروژه روستایی در تنگستان 13.5 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده که در پنجمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح شد.

دهدشتی با بیان اینکه این پروژه‌ها در روستاهای بخش ساحلی دلوار اجرا شده تصریح کرد: این پروژه‌ها در زمینه عمرانی، بهداشتی و درمانی، ورزشی، اجتماعی و خدمات روستایی است که در روستاهای هدکان، رستمی، محمد عامری و بریکان اجرا شده است.

وی، با اشاره به اجرای خانه عالم روستای محمد عامری بخش دلوار گفت: این پروژه با زیر بنای 110 متر مربع افزون بر 85 میلیون تومان هزینه دربر داشته است. پروژه خانه بهداشت روستایی عامری  با 80 مترمربع زیر بنا و  با اعتباری بافزون  بر 300 میلیون تومان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.