پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21798553 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20162675
کد خبر : 184533 تاریخ ثبت : 1396/11/8 15:58 نظرات تایید شده : 0

بیمارستان دیّر صاحب سونوگرافی می‌شود

خلیج فارس: رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تامین یک دستگاه سونوگرافی برای بیمارستان امام هادی (ع) بندر دیر مصوب شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ دکتر سعید کشمیری در بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن تبریک روز پرستار افزود: تقویت زیرساخت‌های بیمارستان دیر در اولویت و دستور کار قرار دارد و در این زمینه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: یک دستگاه سونوگرافی فست برای بیماران تصادفی و استفاده در بخش اورژانس بیمارستان امام هادی (ع) دیر در روزهای آینده خریداری و به این بیمارستان ارسال می شود.

وی با اشاره به ظرفیت شهرستان دیر در زمینه خیرین سلامت گفت: ظرفیت بسیار خوبی در این زمینه وجود دارد و لازم است با انجام کارهای فرهنگی نیات خیر شهروندان به سمت حوزه سلامت هدایت شود که این مستلزم مشارکت همگانی است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: در بخش تخصصی بیمارستان 56 تختخوابی این شهرستان از ابتدای راه اندازی 15 هزار بیمار ویزیت شده است.

احمد آخوندی افزود: در زمان حاضر بخش های اورژانس، داخلی، بستری و درمانگاه تخصصی در این بیمارستان راه اندازی شده و به مراجعه کنندگان خدمات خوبی می دهد.

وی گفت: مشارکت افراد خیر و تمرکز درمانی در بیمارستان ضروری به نظر می رسد تا زمینه راه اندازی سایر بخش ها فراهم شود.

بیمارستان 56 تختخوابی دیر با هفت هزار متر مربع زیربنا در 2 طبقه با هزینه 300 میلیارد ریال در اردیبهشت ماه سال جاری توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.

ساخت این بیمارستان از سال 1386 آغاز شده بود که در ابتدای دولت یازدهم 45 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و با تلاش و همت دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید.

 

کلمات کلیدی خبر : دیر سونوگرافی
-->