پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 34557067 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 41328596
کد خبر : 184303 تاریخ ثبت : 1396/11/7 13:23 نظرات تایید شده : 9

جوابیه اتاق اصناف بوشهر به نارضایتی اهالی خیابان آتش نشانی

برای ارسال نظرات خود از طریق شماره تلفن 33554388 یا پیامک 09379309062 و یا ایمیل pgnews_ir@yahoo.com اقدام نمایید.

خلیج فارس: روابط عمومی اتاق اصناف بوشهر در خصوص گلایه برخی از اهالی خیابان آتش نشانی بهمنی درباره «بی‌توجهی اتاق اصناف به نارضایتی از تعمیرکاران بوشهر» توضیحات زیر را ارسال کرد:

در رابطه با اصنافی که از طریق آلودگی صوتی برای همسایگان خود ایجاد مزاحمت می نمایند تذکرات لازم ارائه شده است و این اصناف موظف شده اند برنامه کاری و خدمات رسانی خود را به نحوی تنظیم نمایند که در ساعات استراحت همسایگان ارائه خدمت ننموده و تعطیل باشند.

بدیهی است هر واحد صنفی که از این مقررات عدول کند برابر قانون با او برخورد خواهد شد. در رابطه با سد معبر عمومی هم مطابق بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها مبارزه با سد معبر و انتقال واحدهای صنفی مخل آرامش شهروندان بر عهده شهرداری هاست. اتاق اصناف مرکز استان بوشهر نیز از سلب آرامش شهروندان در اثر هرگونه سد معبر بسیار ناراضی بوده و با ادامه روند موجود که باعث خدشه دار شدن سیما و منظر شهر بوشهر می شود مخالف است.

در زیر بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها را برای آشنایی هر چه بیشتر مخاطبان گرامی سایت خبری خلیج فارس و شهروندان گرامی تقدیم می شود.

بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها جلوگيري از ايجاد و تأسيس كليه اماكن كه به نحوي از انحاء موجب بروز مزاحمت براي ساكنين يا مخالف اصول بهداشت در شهرهاست، شهرداري مكلف است از تأسيس‌كارخانه ها ،كارگاهها،گاراژهاي عمومي و تعميرگاه ها و دكان ها و همچنين مراكزي كه مواد محترقه مي سازند و اصطبل چارپايان‌و مراكز دامداري‌ و بطور كلي تمام مشاغل و كسب هايي‌كه ايجادمزاحمت‌و سروصدا‌كنند يا توليد دود و يا عفونت و يا تجمع حشرات و جانوران نمايند جلوگيري كند و در تخريب كوره هاي آجرو گچ و آهك پزي و خزينه گرمابه هاي عمومي كه مخالف بهداشت است اقدام نمايد و با نظارت و مراقبت در وضع دودكش هاي اماكن و كارخانه ها و وسائط نقليه كه كار كردن آنها دود توليد مي كند از آلوده شدن هواي شهر جلوگيري نمايد و هرگاه تأسيسات مذكور فوق قبل از تصويب اين قانون بوجود آمده باشد آنها را تعطيل كند و اگر لازم شود آنها را به خارج از شهر انتقال دهد.

در این زمینه