پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1678522 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2670858
کد خبر : 184020 تاریخ ثبت : 1396/11/4 20:54 نظرات تایید شده : 0

اولین حضور پارس جم در آزادی/ آزمون مهم تارتار مقابل پیرمرد آلمانی

http://static2.tamasha.com/files/picture/thumb/01275697.jpgخلیج فارس: در اولین تجربه حضور در لیگ برتر، فردا شگفت انگیزهای جم اولین حضور خود در ورزشگاه آزادی را پشت سر می گذارند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ پارس جنوبی جم طبق قرعه کشی انجام شده در دور رفت بازی های مهم خود مقابل استقلال و پرسپولیس را در جم برگزار کرد تا در دور برگشت مهمان دو تیم پرطرفدار پایتخت باشد، قرعه ای دشوار و سخت که می تواند چالشی دشوار پیش روی این تیم شگفتی ساز باشد.
پارسی های جم فردا در اولین حضور تاریخ این باشگاه در ورزشگاه آزادی باید به مصاف استقلال بروند، تیمی که در دور رفت شکست تلخ و پرحادثه ای مقابل این تیم جنوبی داشت و حالا در صدد گرفتن انتقام است آن هم مقابل دیدگان طرفدارانش که هفته هاست در آرزوی دیدن بردی دیگر آن هم با تعداد بالای گل هستند.

اولین سفر جمی ها به ورزشگاه خاطره انگیز آزادی در تهران برای مهدی تارتار سرمربی جوان و موفق این تیم آزمونی مهم و سرنوشت ساز خواهد بود؛ به خصوص که پارس جنوبی هم برخلاف نتایج باورنکردنی در نیم فصل نخست در دور برگشت هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند و از هر زمان دیگری بیشتر به این برد نیاز دارد تا دوباره به شرایط آرمانی بازگردد.

تارتار برخلاف دور رفت این بار باید با یک مربی کارکشته و مطرح اروپایی تقابل داشته باشد و دیگر خبری از منصوریان تحت فشار روی نیمکت استقلال نیست که نتواند بهترین تصمیمات را برای نجات این تیم از بحران و ناکامی بگیرد. سرمربی پارس جنوبی که این روزها به خاطر مشکلات مالی با تهدیدهای زیادی برای روی فرم نگه داشتن تیمی که ساخته، روبرو است، مقابل وینفرد شفر دنبال به رخ کشیدن توانایی های پنهان تیمش خواهد بود که همین امر بر جذابیت های دوئل او با پیرمرد آلمانی می افزاید.

در بازی فردا هم تارتار هم شفر نیاز مبرم به کسب پیروزی دارند تا از زیر بار فشارها خارج شوند همین امر باعث می شود تا شاهد جدالی جذاب و تهاجمی از هر دو تیم باشیم؛ به خصوص که پارس جنوبی و استقلال هر دو قابلیت های زیادی در ساختار تهاجمی و تدافعی دارند که می تواند خالق دقایق پرحادثه ای در محوطه جریمه ها باشد.
منبع: ورزش سه

 

 کلمات کلیدی خبر : استقلال پارس جم تارتار