پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1622220 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2614601
کد خبر : 183922 تاریخ ثبت : 1396/11/4 11:28 نظرات تایید شده : 0

عقب‌نشینی باشگاه استقلال در ماجرای طارمی +عکس

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2018/01/21/2/2172791.jpgخلیج فارس: باشگاه استقلال در ماجرای مهاجم پیشین پرسپولیس عقب نشینی کرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مشرق؛ پس از اظهارات مهدی طارمی در برنامه نود، پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در سایت این باشگاه اعلام کرد که فدراسیون باید به پرونده طارمی و باشگاه پرسپولیس ورود کند. هنوز چند ساعت از صحبت‌های معاون ورزشی باشگاه استقلال نگذشته بود که در اقدامی عجیب این مصاحبه از سایت باشگاه و کانال‌های رسمی حذف شد. ظاهرا هواداران استقلال از طریق صفحات مجازی از توفیقی خواسته بودند که در قضیه طارمی ورود کرده و خواهان گرفتن حق استقلال باشند. معاون ورزشی باشگاه هم این کار را انجام داده و از فدراسیون خواست با متخلفان برخورد کند. اینکه چرا به یک‌باره صحبت‌های توفیقی از سایت باشگاه برداشته شد، هنوز مشخص نیست.

سایت باشگاه استقلال ساعت 20:20 سه شنبه 3 بهمن این خبر را در خروجی سایت خود قرار داده بود!

از طرفی، از مسئولان استقلال هم کسی قصد ندارد به پرونده طارمی ورود کند، چرا که از هیئت مدیره گرفته تا رضا افتخاری مدیرعامل استقلال تصمیم گرفته‌اند اظهارنظر خاصی نداشته باشند.

با حسن زمانی عضو هیئت مدیره استقلال که در مجلس شورای اسلامی هم حضور دارد، در این رابطه تماس گرفته شد که زمانی اعلام کرد قصد ندارد به این پرونده شخصا وارد شود. این مسئله نشان می‌دهد که رفتار مدیران استقلال از شب گذشته تغییر کرده و فعلا قصد ندارند اقدامی انجام دهند. اینکه چرا این رویه پیش گرفته شده، هنوز مشخص نیست.

سایت باشگاه استقلال خبر درخواست پندار توفیقی از فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به تخلفات مهدی طارمی را از خروجی خود حذف کرد!