پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1725631 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23963263
کد خبر : 182308 تاریخ ثبت : 1396/10/23 13:57 نظرات تایید شده : 0

روستاهای استان اعتبارات عمرانی دریافت می‌کنند

خلیج فارس: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی در روستاهاگفت: ۳۰ روستای استان بوشهر ماهانه ۵۰ میلیون تومان اعتبار عمرانی دریافت می‌کنند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سیدمحمد حسن باستی ظهر امروز در نشست با اعضا شورای اسلامی استان بوشهر با اشاره به جایگاه مهم شوراها در تحقق مطالبات مردم و نظارت بر اجرای طرح‌ها اظهار داشت: اعتبارات عمرانی استان بوشهریک سقف مشخص دارد و در کمیته برنامه ریزی به تناسب پیشرفت فیزیکی پروژه، اعتبار مربوطه اختصاص می‌یابد.

وی با تاکید بر نظارت مستمر بر اجرای طرح‌های عمران شهری و روستایی تصریح کرد: انتظار این است که شوراهای اسلامی، به جایگاه نظارتی خود توجه بیشتری داشته باشند چرا که به بخش نظارتی شورا توجه کمتری شده است.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه شوراها باید به سمت ساماندهی نظارت بر اعتبارات اختصاص یافته حرکت کنند، خاطر نشان کرد: در بین روستاهای استان بوشهر، 30 روستا ماهانه 50 میلیون تومان اعتبار عمرانی دریافت می‌کنند لذا باید به سمت برنامه ریزی و تعریف پروژه برای هزینه اعتبارات حرکت کنیم.

باستی با تاکید بر اینکه باید اعتبارات عمرانی به برنامه و مدیریت شده هزینه شود، اظهار داشت: در همین ارتباط بخشنامه‌های ابلاغ کردیم که ساخت سالن ورزشی و استخر ممنوع شود.

وی با بیان اینکه منابع اعتباری عمرانی با نظارت شوراهای اسلامی هزینه شود، گفت:  شوراها جلب مشارکت‌های فکری مردم و همچنین جذب سرمایه گذاران بخش‌های مختلف به منظور توسعه شهرها و روستاها را در دستور کار خود قرار دهند.

معاون استاندار بوشهر بر ضرورت شناسایی منابع درآمد پایدار در شهرها و روستاها توسط شوراهای اسلامی تاکید کرد.