پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1890483 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24128198
کد خبر : 182305 تاریخ ثبت : 1396/10/23 15:50 نظرات تایید شده : 0

دستگیری باند سرقت طلا و جواهرات در شهر بوشهر

خلیج فارس: رئیس پلیس شهرستان بوشهر با اشاره به متلاشی شدن باند سرقت طلا و جواهرات گفت: اعضای باند ۵ نفره سرقت طلا و جواهرات در منازل شهر بوشهر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ ابراهیم عرب‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به امنیت بالای شهرستان بوشهر اظهار داشت: برقراری امنیت بالا در شهرستان بوشهر نتیجه همکاری مردم  با پلیس و تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی است.

وی از متلاشی شدن باند سارقان طلا در بوشهر خبرداد و تصریح کرد:در پی وقوع چند فقره سرقت طلاجات منزل در شهر بوشهر، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت و طرح  ویژه‌ای در این رابطه تدوین و به واحدهای اطلاعاتی و عملیاتی نیروی انتظامی ابلاغ شد. 

رئیس پلیس شهرستان بوشهر از شناسایی سارقان طلا در بوشهر خبرداد و  گفت: ماموران نیروی انتظامی حین انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و بررسی‌های میدانی سارقان را در حین سرقت در بوشهر شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر بیان کرد: ماموران انتظامی موفق شدند یکی از اعضای باند را ، در حین شکستن شیشه درب حیاط خلوت منزلی در یکی از محلات شهر بوشهر دستگیر کنند.

سرهنگ عرب‌زاده با بیان اینکه متهم ، به کلانتری13 جلالی منتقل و به چندین فقره سرقت با همدستی چهار نفر از دوستان خود اعتراف کرد  تصریح کرد : ماموران با هماهنگی پلیس راه ، همدستان وی را که در حال خروج از استان از محور بوشهر - گناوه بودند دستگیر کردند.  

وی،با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های اولیه به چندین فقره سرقت طلاجات از منازل در شهر بوشهر اعتراف کرده‌اند،گفت : ماموران پلیس در بازرسی از خودرو سارقان تعداد زیادی از اموال سرقتی را کشف کردند .

سرهنگ عرب‌زاده توصیه کرد: شهروندان منازل خود را به امکانات و تجهیزات ایمنی همچون دزدگیر و دوربین مداربسته مجهز و جلو درب و پنجره‌ها حفاظ‌های مناسب نصب کنند.