پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1888879 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24126602
کد خبر : 182258 تاریخ ثبت : 1396/10/23 12:28 نظرات تایید شده : 0

بوشهر آماده میزبانی مسابقات جهانی فوتبال ساحلی

خلیج فارس:رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: تیم‌های برتر فوتبال ساحلی جهان برای حضور در دومین تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی به بوشهر می‌آیند.

به گزارش«خلیج فارس»؛ محمد نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دومین تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین‌کاپ در بوشهر از هفتم بهمن‌ماه آغاز خواهد شد که تلاش داریم میزبان شایسته‌ای برای این مسابقات باشیم.

وی از حضور چهار تیم پرقدرت فوتبال ساحلی جهان در این دوره از مسابقات خبر داد و اضافه کرد: تیم‌های ملی اسپانیا، آذربایجان، اوکراین و ایران در این دوره از مسابقات به مصاف هم خواهند رفت.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر از ایجاد شرایط و امکانات مناسب برای برگزاری این مسابقات خبر داد و افزود: این مسابقات به مدت سه روز در ورزشگاه ساحلی گردشگری بوشهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به بررسی کمی، فنی و کیفی برگزاری این مسابقات در بوشهر توسط نمایندگان و ناظران سازمان جهانی فوتبال ساحلی و فدراسیون فوتبال ایران، ادامه داد: زیرساخت‌های مناسب و موقعیت خاص آب و هوایی بوشهر در این ایام فرصت خوبی برای میزبانی این مسابقات است.

نجفی بیان کرد: مسئولان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در میزبانی و تامین هزینه‌ها و پشتیبانی این مسابقات همکاری و مشارکت خوبی داشته‌اند.