پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1896008 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24133729
کد خبر : 182122 تاریخ ثبت : 1396/10/22 19:11 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه عسلویه: فرماندار جدی اشتغال را در اولویت قرار دهد

سید علی هاشمی نژاد خلیج فارس: امام جمعه عسلویه با بیان اینکه مشکلات اشتغال در شهرستان عسلویه حل‌شدنی است، گفت: مسئولان برای رفع مشکل اشتغال اهالی عسلویه آستین همت را بالا بزنند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد گفت: از زحمات و خدمات نادری فرماندار سابق تشکر می کنم، زحمات زیادی کشیدند و در عنوان جدید هم موفق باشند و به فرماندار جدید هم خوش آمد عرض می کنم و تبریک می گویم و برایشان آرزوی توفیق دارم چند توصیه برادرانه به ایشان دارم.

هاشمی‌نژاد افزود: مسئولان هیچ چیزی با مردم عوض نکنند، با مردم شفاف روراست باشید، در کنار مردم و برای مردم و با هدف خدمت به مردم باشد، خدمت به مردم وقتی ارزش دارد که خالصانه، خاضعانه و صادقانه و بدون منت باشد و توقع تشکر از مردم نداشته باشیم.

وی همچنین خطاب به فرماندار جدید افزود: قانون‌مندی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و با تخلف قاطعانه برخورد کنیم، پایبندی به قانون لازم است و منویات رهبر انقلاب را سرلوحه کار قرار دهیم، اگر فرمایشات ایشان آویزه گوش مسئولین باشد و به تمام معنا عمل کنند و نگاه خالصانه و صادقانه آقا و راهی که ترسیم می‌کنند سر لوحه قرار دهیم.

امام جمعه عسلویه ادامه داد: باید برای این شهرستان وقت بیشتری بگذارند، به دلایل عدیده این شهرستان با شهرستان های دیگر متفاوت است و نباید کم وقت بگذاریم.

وی تصریح کرد: فرماندار عسلویه بحث اشتغال را با جدیت دنبال کنند؛ هر جا نیاز بود ما کم نخواهیم گذاشت و پشتیبانی خواهیم کرد که اشتغال به نتایجی برسد. برخی می‌گویند مسئله اشتغال حل شدنی نیست ولی این حل شدنی است که باید آستین همت را بالا زد و با تمام قدرت وتوان برای مردم کار کرد.

امام عسلویه به سالروز شهادت شهید نواب صفوی و یارانش در دی ماه سال ۱۳۳۴ اشاره کرد وبا نقل این سخن از آن شهید گفت: به شهید نواب گفتند چرا آرام نمی نشینید و چرا مثل آیت الله بروجردی ساکت نیستید که وی جواب زیبایی دادند که آیت الله بروجردی سرهنگ هست و من سرباز، اگر سرباز کوتاهی کند سرهنگ می آید وسط؛ این تعبیر شهید نواب امروزه هم مصداق دارد وقتی رهبر معظم انقلاب می آید وسط میدان یعنی ما سربازها کم گذاشتیم.کلمات کلیدی خبر : عسلویه