پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1720385 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23958014
کد خبر : 182120 تاریخ ثبت : 1396/10/22 19:07 نظرات تایید شده : 0

فرماندار جدید دشتی: همه ظرفیت‌ها برای توسعه شهرستان استفاده می‌شود

فرماندار دشتیخلیج فارس: فرماندار دشتی با بیان اینکه از همه ظرفیت‌های دشتی در توسعه و پیشرفت این شهرستان استفاده خواهم کرد، گفت: جغرافیا و طبیعت شهرستان به عنوان یک ظرفیت مهم برای توسعه نیازمند توجه جدی است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالله نادری در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی از اعتماد و حمایت استاندار بوشهر تقدیر کرد و اظهار داشت: امیدواریم با کار و برنامه‌ریزی و استفاده از خرد جمعی در همه مسائل شهرستان بتوانیم پاسخ اعتماد را دهیم.

وی افزود: دشتی شهرستان مهم و دارای پیشینه تاریخی ارزنده است و از شخصیت‌ها و علما برجسته‌ای در کشور برخوردار است.

نادری با بیان اینکه این شهرستان به عنوان نگین فرهنگی استان به خوبی درخشیده است، یادآور شد: از همه ظرفیت های شهرستان در توسعه و پیشرفت شهرستان استفاده خواهم کرد.

وی ادامه داد: اهل تعامل با همه افراد و گروه‌های سیاسی هستم اما مجری سیاست‌های دولت و برنامه دولت و شخص رئیس جمهور هستم.

فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه در بحث توسعه باید به نیروی انسانی توجه جدی صورت گیرد، ادامه داد: این شهرستان از ظرفیت‌های خوبی در بخش‌های کشاورزی، دریا، گردشگری، صنعت، معدن و خدمات و غیره برخوردار است که ضرورت دارد توجه جدی به آنها صورت گیرد.

وی با بیان اینکه باید بر اساس برنامه حرکت کنیم، گفت: جغرافیا و طبیعت شهرستان به عنوان یک ظرفیت مهم برای توسعه شهرستان نیازمند توجه جدی است.

نادری تصریح کرد: در شهرستان تنها به دنبال رشد نیستیم بلکه دنبال توسعه همه جانبه هستیم و تلاش داریم وضعیت شهرستان در بحث اشتغال بهبود یابد و در این راه نیاز به کمک همه مردم ، رسانه ها، جوانان و فعالین سیاسی اجتماعی هستیم.

وی همچنین از تلاش و زحمات غلامرضا مهرجو تقدیر وتشکر کرد.کلمات کلیدی خبر : عبدالله نادری دشتی