پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/09/05 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3689196 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17639963
کد خبر : 182119 تاریخ ثبت : 1396/10/22 19:01 نظرات تایید شده : 0

افزایش اعتبارات شهرستان دشتی در دوره فرمانداری مهرجو

حمید بردستانیخلیج فارس: معاون برنامه و امور عمرانی فرمانداری دشتی گفت: از ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبارات مجتمع آبرسانی در سطح استان ۲۲۰ میلیارد ریال در شهرستان دشتی جذب شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ حمید بردستانی در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی ضمن تقدیر از تلاش‌های چند ساله غلامرضا مهرجو در سطح شهرستان تقدیر کرد و اظهار داشت: در چهار سال گذشته سهم اعتباری شهرستان از ۷.۴ دهم به ۹ درصد افزایش یافت.

وی با بیان اینکه تمامی شهرهای شهرستان گاز رسانی به آنها انجام شده است، افزود: در این مدت گاز رسانی به روستاها از سه روستا به ۴۱ روستا افزایش پیدا کرد.

بردستانی بیان کرد: در بحث شاخص‌های حمل و نقل ۸.۴ درصد راه‌های آسفالتی در شهرستان افزایش پیدا کرده است و به نوعی ۱۹ کیلومتر راه آسفالتی جدید احداث شده است و در حوزه راه‌های روستایی نیز هفت درصد این راهها را ارتقا دادیم و به راههای اصلی وصل کردیم.

وی با اشاره به اینکه ۵۸ درصد مخازن آب در شهرها افزایش پیدا کرده است، یادآور شد: در مدت یاد شده ۴.۵ کیلومتر نوسازی شبکه در شهرها صورت گرفته که با این اقدامات ۱۶ درصد از پرتی آب جلوگیری شد.

بردستانی از ارتقاء مقاوم سازی منازل مسکونی روستایی از  ۶۰ به ۸۸ درصد خبر داد و خاطر نشان کرد: تا پایان سال نوسازی شبکه های آب روستایی به ۸۰ درصد خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه در گذشته تنها دو مجتمع در شهرستان فعال بوده ولی در این مدت همه مجتمع‌ها فعال و تا پایان سال تکمیل می‌شوند، بیان کرد: از ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبارات مجتمع آبرسانی در سطح استان ۲۲۰ میلیارد ریال در شهرستان دشتی جذب شد.

معاون عمرانی فرمانداری دشتی تصریح کرد: سرانه فضاهای ورزشی شهرستان از ۵۰ سانتی متر به ۸۶ سانتیمتر افزایش یافت و کارخانه سیمان مند دشتی که در سال ۹۳ تنها ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت هم اکنون در آستانه بهره‌برداری است.