پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2972371 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31783784
کد خبر : 182070 تاریخ ثبت : 1396/10/21 19:01 نظرات تایید شده : 0

5 مصدوم در زلزله گیلانغرب کرمانشاه

خلیج فارس: سرپرست فرمانداری گیلانغرب، با اشاره به وقوع زمین لرزه 5.6 دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح امروز، گفت: این زمین لرزه علاوه بر خسارت به تعدادی از واحدهای مسکونی، تجاری و واحدهای دامی، پنج مصدوم نیز بر جا گذاشت.

به گزارش«خلیج فارس»؛ فرهاد همتی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: در پی وقوع چندین زمین لرزه بزرگ در سومار و حوالی گیلانغرب، به بخش هایی از ساختمان دانشگاه پیام نور، نمای برخی از شعب بانک ها و واحدهای مسکونی و تجاری شهر گیلانغرب خسارت جدی وارد شد.

وی بیان کرد: همچنین زمین لرزه های امروز باعث تخریب چند واحد مسکونی و دامی در روستاهای 'داربید و سرحال شیرزادی' در دهستان ویژنان از توابع گیلانغرب شد.

وی گفت که اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در حال آماده باش کامل هستند و تیم های ارزیابی نیز برای بررسی بیشتر میزان خسارت وارده، به مناطق مختلف گیلانغرب اعزام شدند.

وی از مصدوم شدن پنج تن از شهروندان گیلانغرب در جریان وقوع زلزله امروز خبرداد و گفت: مصدومان پس از مراجعه به بیمارستان الزهرا گیلانغرب، به صورت سرپایی مداوا و مرخص شدند.

سرپرست فرمانداری گیلانغرب اضافه کرد که شدت و بزرگی زلزله های امروز، باعث ایجاد اضطراب در بین شهروندان و خروج آنها به بیرون از منازل و استقرار در خیابان های سطح شهر و روستاها شده است.

همتی از شهروندان خواست علاوه بر حفظ خونسردی، جانب احتیاط را رعایت نیز رعایت کنند.

 کلمات کلیدی خبر : کرمانشاه زلزله