پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1889572 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24127294
کد خبر : 182060 تاریخ ثبت : 1396/10/21 17:53 نظرات تایید شده : 0

دلایل استاندار درباره جابجایی فرمانداران جنوب استان

خلیج فارس: استاندار بوشهر گفت: تغییر و جابه جایی فرمانداران شهرستانهای مختلف استان با هدف تداوم روند توسعه در استان انجام می شود.

به گزارش »خلیج فارس» به نقل از ایرنا، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندار کنگان افزود: گله مندی و ناراحتی مردم و مسئولان شهرستان های جنوبی از رفتن و جابه جایی فرمانداران بیانگر موفقیت آنان و این موفقیتی ارزشمند برای دولت تدبیر و امید است.

وی تصریح کرد: با این حال تغییر فرمانداران و جابجایی آنها براساس ارزیابی های مشخص و بنا بر خیر و صلاح آنها انجام می شود.

گراوند اظهار کرد: ظرفیت شهرستان های جنوبی استان از جمله کنگان همگی کارکرد ملی پیدا کرده و برای تمام ایران اسلامی شناخته شده هستند.

وی بیان کرد: وفاق، همدلی و اتحاد اهل سنت و شیعه از جمله افتخارات شهرستان کنگان است که باید از آن برای توسعه و پیشرفت روزافزون این شهرستان بهره برد.

گراوند قانونمداری، استفاده از توان مدیریتی زنان و جوانان، تامین امنیت و آرامش، حمایت از سرمایه گذاران و گره گشایی از کار آنها را از جمله اولویت های پیش بینی شده برای فرمانداران عنوان کرد.

وی اظهار کرد: در راستای تحقق حقوق شهروندی تکریم ارباب رجوع باید همواره در اولویت کاری فرمانداران باشد.

گراوند افزود: از فرماندار کنگان انتظار می رود با توجه به ظرفیت این شهرستان برای کاهش بیکاری و حل مشکل سند مالکیت برخی از زمین های آن توجه لازم را داشته باشد.

در این آئین فتح الله نوروزی بعنوان سرپرست فرمانداری کنگان معرفی از خدمات عبدالنبی یوسفی تجلیل شد.کلمات کلیدی خبر : گراوند