پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7827455 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 36632524
کد خبر : 182017 تاریخ ثبت : 1396/10/21 11:05 نظرات تایید شده : 16
نتیجه نظرسنجی «خلیج فارس»

72 درصد مخاطبان مخالف لغو تعطیلی پنجشنبه‌ها هستند

خلیج فارس: کارکنان دستگاههای اجرایی بوشهر که از حدود 6 سال گذشته تجربه تعطیلی پنجشنبه ها را داشته اند، در انتظار تعیین تکلیف این موضوع می باشند.

خلیج فارس: در پی بخشنامه جدید سازمان امور استخدامی و اداری کشور درباره لغو تعطیلی پنجشنبه ها در ادارات استانی، کارکنان دستگاههای اجرایی بوشهر که از حدود 6 سال گذشته تجربه این تعطیلی داشته اند، در انتظار تعیین تکلیف این موضوع می باشند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ تعطیلی پنجشنبه ها که معمولا بصورت مقطعی برای کاهش مصرف در تابستان در ادارات استان بوشهر اعمال می شد، از سال 90 برای همه هفته های سال درنظر گرفته شد و در دولت یازدهم هم با وجود برخی ایرادات دستگاههای نظارتی، این روند ادامه یافت.

موافقان تعطیلی پنجشنبه ها معتقدند: این موضوع گامی مثبت در راستای مدیریت هزینه جاری ادارات، افزایش بهره وری و رسیدگی بهتر کارمندان به خانوادهایشان می باشد و خواستار ادامه این موضوع هستند.

«خلیج فارس» در همین زمینه بخشنامه اخیر معاونت ریاست جمهوری و رییس سازمان امور استخدامی و اداری کشور درباره لغو تعطیلی پنجشنبه ها را به نظرسنجی اینترنتی گذاشت که پس از گذشت 5 روز از فعال بودن این نظرسنجی، 72 درصد مخاطبان با آن مخالفت کرده اند.

برهمین اساس 28 درصد نیز موافق بخشنامه اخیر درباره لغو تعطیلی پنجشنبه ها می باشند.

باید منتظر ماند و دید فرجام این موضوع چه خواهد شد و آیا استاندار از اختیارات استانی برای استمرار این موضوع بهره می برد؟

در این زمینه
تعطیلی پنجشنبه‌های بوشهر لغو می‌شود؟+ سندکلمات کلیدی خبر : تعطیلی پنجشنبه ادارات