پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8101816 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 36906723
کد خبر : 181973 تاریخ ثبت : 1396/10/20 20:33 نظرات تایید شده : 2

صدور مجوز ساخت 4 بیمارستان خصوصی در استان

خلیج فارس: معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجوز ساخت 2 بیمارستان خصوصی در شهرستان دشتستان و 2 بیمارستان در شهر بوشهر صادر شده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ دکتر علیرضا رئیسی در بررسی روند ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان افزود: اکنون ضریب تخت بیمارستانی به جمعیت به یک و ۵۶ صدم در هزار نفر است که با ساخت این بیمارستان‌ها، میانگین تخت‌های استان بوشهر به میزان ۲.۲ درهزار نفر خواهد رسید که از میانگین کشوری بالاتر است.

وی با اشاره به کمبود صد هزار تخت بیمارستانی در کشور، بیان کرد: پیش‌بینی‌شده تا پایان دولت ۲۰ هزار تخت دیگر به بیمارستان‌های کشور اضافه شود.

دکتر رئیسی تصریح کرد: یکی از درخواست‌های ما افزایش و تأمین نیروی انسانی در بخش درمان در کشور است که با توجه به مجوزهای صادرشده در بحث تأمین نیروی انسانی نیز راهکارهایی ارائه شده است.

وی درباره بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان هم گفت: این بیمارستان با توجه به این‌که چهار ماه پیش ساخت آن شروع شده روند پیشرفت آن بر اساس برنامه زمان‌بندی مطلوب است.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: این بیمارستان به طور قطع یکی از بیمارستان‌های خوب و مرجع استان بوشهر خواهد شد و قابلیت خواهد داشت که به‌عنوان یک بیمارستان ارجاعی و حتی آموزشی استفاده شود.