پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1624010 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2616384
کد خبر : 181577 تاریخ ثبت : 1396/10/18 08:32 نظرات تایید شده : 0

نماینده دشتستان: بانکها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی همکاری کنند

خلیج فارس:  نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت:باتوجه به پرداخت تسهیلات ویژه اشتغالزایی روستایی از طرف دولت انتظار می رود بانکها همکاری و انعطاف لازم در خصوص پرداخت این تسهیلات را داشته باشند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ محمد باقر سعادت در نشست بررسی مسائل کشاورزی شهرستان دشتستان افزود:این شهرستان ظرفیت های اشتغالزایی مناسبی دارد که شکوفایی آنها زمینه اشتغال بسیاری از جوانان را فراهم می کند.

وی کشاورزی را از جمله ظرفیت های شهرستان دشتستان معرفی کرد و گفت: باتوجه به کاهش بارندگی ها و خشکسالی های پی درپی، کشاورزان باید با رعایت الگوی کشت در مصرف بهینه آب توجه لازم را داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: با وجود برخی مشکلات اما مردم ایران همچنان دوستدار نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب هستند.

سعادت یادآورشد: مردم ایران اسلامی همواره به نظام جمهوری اسلامی وفادار و در این مسیر لحظه ای از آرمان های خود عقب نشینی نمی کنند.

فرماندار دشتستان نیز با تاکید بر سرعت بخشی در اجرای طرح تحول کشاورزی گفت: با اجرای این طرح علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و افزایش بهره وری تثبیت اشتغال بخش کشاورزی نیز محقق می شود.

ارسلان زارع در خصوص ابلاغ اعتبار تسهیلات اشتغال پایدار روستایی افزود: اطلاع رسانی در خصوص پرداخت و بهره مندی کشاورزان از این تسهیلات و ایجاد اشتغال پایدار روستایی با اولویت کشت گلخانه ای، انجام فعالیت های پشتیبانی و خدمات فنی و کشاورزی ضروری است.