پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27658004 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23573835
کد خبر : 181365 تاریخ ثبت : 1396/10/17 10:26 نظرات تایید شده : 0

اختلاف پسرعموها بوی خون می‌داد

خلیج فارس: پسرجوان که درپی اختلاف‌های کاری، پسرعمویش را در یکی از محله‌های جنوب تهران به قتل رسانده وگریخته بود، وقتی مخفیانه به خانه بازمی‌گشت نمی‌دانست مأموران پلیس درکمین‌اش نشسته‌اند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایران؛ خبر درگیری مرگبار دو پسرعمو چندروز قبل به کلانتری 161 ابوذر اعلام شد. پس از بررسی‌های مقدماتی و انتقال جسد به پزشکی قانونی، با دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای جنایی، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ قرارگرفت.

کارآگاهان درتحقیقات پی بردند پسری به نام اسماعیل- 23 ساله- پس از مراجعه به خانه پسرعموی 24 ساله‌اش-علیرضا- ابتدا با او به مشاجره پرداخته و بعد هم علیرضا با برداشتن چاقوی آشپزخانه، وی را به قتل رسانده است.کارآگاهان در ادامه تحقیق پی بردند دو پسرعموبه‌ عنوان کارگرخدماتی در یک شرکت به‌عنوان کارگر مشغول به کار بوده‌اند.

اما از دو هفته پیش درگیری بین آنها از محل کارشان شروع شده و طی این مدت چند بار با هم درگیری داشته‌اند.در تحقیقات بعدی مشخص شد مقتول روز جنایت با پسرعمویش تماس تلفنی داشته و به او فحاشی کرده است.

مأموران که در جست‌و‌جوی متهم به قتل فراری بودند، محل سکونت او را تحت مراقبت‌های نامحسوس پلیسی قرار دادند تا اینکه سرانجام علیرضا هنگام مراجعه مخفیانه به خانه اش، توسط مأموران دستگیرشد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت: متهم با قرار بازداشت موقت و به دستور بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

 

-->