پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2897272 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31708781
کد خبر : 181307 تاریخ ثبت : 1396/10/16 13:32 نظرات تایید شده : 0

سامانه بارشی جدید در راه بوشهر

خلیج فارس: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال وقوع رگبار پراکنده باران در استان خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت آب و هوایی استان اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده عبور متناوب امواج ناپایدار جو از روی استان بوشهر است.

وی اضافه کرد: در نتیجه عبور این امواج از استان طی ساعاتی بر میزان پوشش ابر در آسمان افزوده خواهد شد و طی امشب تا اواخر فردا در برخی ساعات وقوع رگبار پراکنده باران دور از انتظار نیست.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: همچنین از فردا به تدریج بر سرعت جریانات شمال غربی افزوده خواهد شد و طی روزهای یکشنبه و دوشنبه دریا مواج خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: برای ۲۴ ساعت آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری، از عصر امروز همراه با افزایش ابر و از امشب رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی بیان کرد: جهت باد امروز متغیر با سرعت هشت تا ۳۰ کیلومتر در ساعت و از فردا شمال غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ و از فردا ظهر ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر افزود: فردا زمان جزر اول دریا ساعت شش و ۵۱ دقیقه، مد دریا ساعت ۱۳ و ۴۸ دقیقه و جزر دوم دریا ساعت ۱۷ و ۵۰ دقیقه خواهد بود.