پویاسامانه

کد خبر : 179326 تاریخ ثبت : 1396/9/30 12:28 نظرات تایید شده : 0

گراوند: پشتیبان حل مشکل ته لنجی هستم

خلیج فارس: استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به صنایه پایین دستی در عسلویه گفت: حجم سرمایه‌گذاری در حوزه نفت و گاز در عسلویه بی‌سابقه بوده و چون ۷۲ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ عبدالکریم گراوند صبح امروز در نشست با کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی عسلویه، سیاست دولت و تاکید رئیس جمهور را توجه به بانوان و جوانان دانست و اظهار داشت: در این حوزه  باید به کارآفرینان توجه ویژه شود که آموزش در  بخش‌های مختلف کارآفرینی باید در اولویت قرار بگیرد.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/09/11/1396091112405781312667224.jpg

وی، کارآفرینی را  سبب حل مشکلات اشتغال دانست و افزود:حجم سرمایه‌گذاری در حوزه نفت و گاز در عسلویه بی‌سابقه بوده و چون 72 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری می‌شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به صنایع پایین دستی نفت و گاز در عسلویه بیان کرد: باید در توسعه صنایع پایین دستی کارهای بیشتری صورت بگیرد تا شاهد افزایش اشتغال باشیم چراکه در صنایع بالادستی اشباع هستیم و باید به سمت صنایع پایین دستی برویم.

گراوند با تاکید بر برپایی همایش سرمایه‌گذاری در عسلویه گفت: یک همایش سرمایه‌‌گذاری با هدف توجه به صنایع پایین دستی نفت و گاز در عرصه سرمایه‌گذاری برگزار شود.

وی، با تاکید بر حل مشکلات مردم در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: فلسفه مدیریت بنده گره‌گشایی مشکلات مردم بوده و منابعی که از اعتبارات عوارض آلایندگی پرداخت می‌شود باید با برنامه هزینه شود و به سمت درآمد پایدار برویم.

استاندار بوشهر با بیان اینکه هزینه اضافی در شهرها سبب زمین‌‌گیر مدیریت شهری می‌شود خاطر نشان کرد: برای ایجاد پلاژ ساحلی بانوان در عسلویه 2 میلیارد تومان اختصاص می‌یابد.

گراوند با تاکید بر نظارت، دفتر فنی و حوزه عمرانی استانداری از طرح‌های مدیریت شهری گفت: دفتر فنی و حوزه عمرانی استانداری بوشهر باید نظارت‌ها را بیشتر کنند و در این حوزه هیچ کوتاهی پذیرفته شدنی نیست.

وی با اشاره به مشکل ته لنجی در استان بوشهر بیان کرد: زحمات مصطفی سالاری استاندار قبلی بوشهر در حوزه  ته لنجی قابل تقدیر است و حل مشکلات این حوزه به جد دنبال می‌شود.

استاندار بوشهر افزود: بنا نیست با یک جوسازی قانون پایمال شود به عنوان استاندار بوشهر پشتیبان حل مشکل ته لنجی هستم.

 

-->