پویاسامانه

کد خبر : 179257 تاریخ ثبت : 1396/9/30 10:08 نظرات تایید شده : 0

جسدهای چهار سرنشین شناور صیادی در آبهای دیر

خلیج فارس: هنوز از سرنوشت چهار سرنشین دیگر این شناور که 16 آذرماه جاری بر اثر توفانی شدن دریا ناپدید شد، اطلاعی در دست نیست.

خلیج فارس: فرماندار دیر گفت: با کشف 2 جسد دیگر که در حوالی خورخان بندر دیر از آب گرفته شدند، شمار جسدهای پیدا شده سرنشینان شناور صیادی ناپدید شده در آبهای خلیج فارس به چهار تن رسید.

به گزارش «خلیج فارس»؛ فرماندار دیر روز پنجشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: هنوز از سرنوشت چهار سرنشین دیگر این شناور که 16 آذرماه جاری بر اثر توفانی شدن دریا ناپدید شد، اطلاعی در دست نیست.

وی اضافه کرد: یکی 2 جسد کشف شده عصر روز گذشته مربوط به 'حسن حیاوی' 24 ساله فرزند طالب اهل اردوندکنار و ساکن بوشهر است و جسد دوم هم امروز با حضور خانواده متوفی شناسایی و به آنان تحویل خواهد شد.

فرماندار دیر یادآور شد: جسدهای 2 تن دیگر از سرنشینان این شناور صیادی نیز روز یکشنبه هفته جاری و صبح چهارشنبه در خورخان بردخون از آب گرفته و به اولیای متوفی تحویل شده بود.

یک فروند شناور صیادی مربوط به محله جفره بندر بوشهر 16 آذر ماه با هشت سرنشین به دلیل توفانی شدن دریا در آبهای خلیج فارس ناپدید شد و با وجود 2 هفته جست و جوی هوایی و دریایی اثری از این شناور پیدا نشده است.

آبراه دریایی خورخان یکی از محل های طبیعی پهلوگیری شناورهای صیادی در بخش بردخون شهرستان دیر در جنوب استان بوشهر است.

بردخون در جنوب مرکز استان بوشهر 150 کیلومتر فاصله دارد و فاصله آن تا دریای خلیج فارس ( خورخان ) 10کیلومتر است.

در این زمینه
داغ صیادان بوشهری/ دریا جسد 3 نفر را پس داد

 

کلمات کلیدی خبر : شناور صیادی جسد
-->