پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44701849 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21946693
کد خبر : 179225 تاریخ ثبت : 1396/9/30 00:07 نظرات تایید شده : 4

رییس اتاق اصناف: بوشهر به حال خود رها شده

خلیج فارس: رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: هجوم دست‌فروشان به شهر امنیت غذایی مردم را تهدید می‌کند و نشان می‌دهد شهر بوشهر به حال خود رها شده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مصطفی گراشی در نشست مشترک با مدیران شهرداری و شورای شهر بوشهر، مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر و مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اظهار داشت: هجوم دست‌فروشان به شهر امنیت غذایی مردم را تهدید می‌کند و نشان می‌دهد شهر بوشهر به حال خود رها شده است.

وی ضمن بیان این نکته که رواج دستفروشی رواج بی‌قاعدگی و بی‌قانونی است افزود: دست‌فروشی در بوشهر مبلمان شهری و مصالح عمومی شهروندان را هدف قرار داده است.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر تاکید کرد: مدیران شهر اگر به کمک کاسبان بوشهری نیایند دور از انتظار نیست که مغازه‌دارها هم مغازه‌های خود را تعطیل کرده و به دست‌فروشی روی بیاورند.

گراشی بیان کرد: مدیران شهر بوشهر اگر نمی‌توانند جلو دست‌فروشی را بگیرند اقدام به ساماندهی این پدیده کنند تا بیش از کسبه در خطر نیافتند.

وی گفت: جهت حمایت از اشتغال جوانان و ترویج فرهنگ کسب و کار قانونی نباید با پدیده‌هایی مثل دست‌فروشی به طور عاطفی و احساسی برخورد کرد.کلمات کلیدی خبر : مصطفی گراشی اتاق اصناف