پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32305132 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51598385
کد خبر : 177430 تاریخ ثبت : 1396/9/17 12:27 نظرات تایید شده : 0

بررسی نام‌گذاری معبری به‌ نام دهقان‌فداکار درتهران

خلیج فارس: عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از بررسی نامگذاری معبری در پایتخت به نام دهقان فداکار در کمیته نامگذاری شورای شهر خبرداد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ حسن خلیل آبادی گفت: با توجه به اهمیت داستان زندگی ریزعلی خواجوی؛ دهقان فداکار، موضوع نامگذاری معبری به نام وی در شورای شهر تهران مطرح خواهد شد.
 
وی افزود: اهمیت فداکاری وی به حدی است که شایسته است به نام وی مکان و یا معبری در شهر تهران نامگذاری شود.
 
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران از نامگذاری بوستانی به نام شهید محسن حججی در شهر تهران خبرداد و خاطرنشان کرد: بوستانی به مساحت ۷ هکتار در منطقه ۱۱ تهران به نام شهید محسن حججی نامگذاری شد.
 
خلیل آبادی ادامه داد: در کمیته نامگذاری شورای شهر تهران پیرامون نامگذاری مکانی به نام شهید محسن حججی بحث و بررسی صورت گرفت و در نهایت مقرر شد یک بوستان به نام این شهید نامگذاری شود.
 
وی در خصوص تغییر نام برخی از معابر شهر تهران از سوی اعضای قبلی شورای شهر تصریح کرد: مواردی از تغییر نام‌هایی که در شورای قبلی انجام شده در کمیته نامگذاری شورا مطرح و این موضوعات در دست بررسی قرار دارد.