پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2955352 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31766774
کد خبر : 177291 تاریخ ثبت : 1396/9/15 20:14 نظرات تایید شده : 0

پیک نیک جان مردی را در ولنجک گرفت

خلیج فارس: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ یک تن درپی وقوع گازگرفتگی در ولنجک خبر داد.

 
به گزارش«خلیج فارس»؛ سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت: وقوع حادثه گازگرفتگی در ساعت 9:42 امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان گروه نجات 16 را به محل حادثه واقع در ولنجک اعزام کرد.
 
وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حادثه در یک اتاقک پنج متری در طبقه پنجم یک ساختمان پنج طبقه مسکونی رخ داده است. در این اتاقک مردی 60 ساله به همراه پسر 30 ساله‌اش شب‌ها استراحت می‌کرده و برای گرمایش اتاق از گاز پیک‌نیکی استفاده می‌کردند.
 
وی با بیان اینکه نشت گاز از پیک‌نیکی سبب وقوع این حادثه شده بود، گفت: ظاهرا این افراد در نیمه‌های شب متوجه نشت گاز شده و از خواب بیدار شده‌اند، اما تنها گاز یکی از دو پیک نیکی را خاموش کرده و برای خارج کردن منوکسید کربن از فضای اتاق اقدامی نکرده و دوباره به خواب رفته‌اند.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: صبح امروز زمانی که پسر 30 ساله از خواب بیدار شده، متوجه وقوع حادثه برای پدرش شده و بلافاصله با 125 تماس گرفته که پس از حضور آتش نشانان در محل و تحویل مرد 60 ساله به عوامل اورژانس مشخص شد که وی فاقد علائم حیاتی است و جان خود را از دست داده است.
 
ملکی با بیان اینکه شواهد اولیه حاکی از این است که این مرد به دلیل مسمومیت با گاز جان خود را از دست‌داده است، گفت: البته علت قطعی مرگ را عوامل پزشکی قانونی باید بررسی و اعلام کنند.
 


کلمات کلیدی خبر : پیک نیک ولنجک آتش نشانی