پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3736498 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32546898
کد خبر : 177283 تاریخ ثبت : 1396/9/15 20:42 نظرات تایید شده : 0

ساخت مرکز تحقیقاتی آلایندگی در عسلویه

http://www.bpums.ac.ir/UploadedFiles/NewsFiles/00__da0a4973.jpgخلیج فارس: معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ساخت مرکز تحقیقاتی بررسی مشکلات آلایندگی در عسلویه خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ دکتر علیرضا رئیسی در نشست با استاندار و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر عنوان داشت: برای بررسی علمی در زمینه وضعیت آلایندگی‌های زیست‌محیطی در منطقه پارس جنوبی و عسلویه امسال ساخت مرکز تحقیقاتی بررسی مشکلات آلایندگی در عسلویه آغاز می‌شود.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اجرای شش‌ هزار و ۶۵۰ پروژه بهداشتی در استان‌ها گفت: از این تعداد پروژه ۲ هزار مرکز بهداشتی و درمانی آن در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

دکتر علیرضا رئیسی با اشاره به روند اجرای طرح‌های بهداشتی و درمانی استان بوشهر اظهار داشت: با تدوین سند سلامت استان بوشهر پروژه‌های بهداشتی و درمانی در اولویت قرارگرفته که بوشهر در این حوزه از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

اجرای 176 پروژه بهداشتی درمانی در استان بوشهر

معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اجرای 176 پروژه بهداشتی درمانی در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: از این تعداد پروژه تاکنون 50 درصد آن تکمیل و افتتاح‌شده و بخشی هم دهه فجر امسال تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر رئیسی با اشاره به وجود نیروگاه اتمی در مرکز استان بوشهر بر تکمیل اورژانس هسته‌ای تأکید و گفت: عملیات ساخت این مرکز درمانی با مشارکت سازمان انرژی اتمی ایران در حال ساخت است که ضرورت دارد در تکمیل آن تسریع شود.

این نشست با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر در دفتر استاندار بوشهر برگزار شد.

 کلمات کلیدی خبر : علیرضا رییسی وعده ها