پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2893455 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31704970
کد خبر : 177233 تاریخ ثبت : 1396/9/15 09:42 نظرات تایید شده : 0

نان گران بشو نیست

خلیج فارس: محمدرضا نظرنژاد، رییس اتحادیه نانوایان سنگکی به پول نیوز گفت: نمی‌توانم از جزییات این موضوع چیزی بگویم اما اگرچه قرار است افزایش قیمت نان بررسی شود اما من فکر نمی‌کنم نان گران شود. 

این مقام مسئول گفت: آردهای دولتی همچنان نامرغوب است. ما بارها و بارها این را گفته‌ایم اما افاقه نکرده که نکرده. درست است که هرچه شود در نهایت ما تابع دولتیم ام اما خدا را خوش می آید؟ نانواهای ما رو به ورشکستگی‌اند. دل خبازان خون است. 

او ادامه داد: مشکل این جاست که یک نفر باید برای نان تصمیم بگیرد نه چند نفر و چند ارگان و چند وزارتخانه. همه چیز  در این 3 سال گران شده جز نان. نان یکی دوتا متولی ندارد. 

نظرنژاد تاکید کرد: روزگاری شده که همه شاکی‌اند. نانوا شاکی، مردم ناراضی، دولت ناراضی. 
او درباره قیمت‌های متفاوت نان سنگک که گاهی به قرصی 3 هزار تومان هم می‌رسد، گفت: برخی نان را سفارش می‌دهند و مطابق سفارش ان‌ها نانوا نان می‌زند. نرخ اتحادیه همان نرخ قدیم است و نان سنگک به هزار تومان هم نمی‌رسد. 

رییس اتحادیه نان سنگک گفت: آرد نامرغوب است، نان بی‌کیفیت شده. دولت به ما یارانه ندهد ما راحت‌تریم.  

او افزود: واردات گندم را باز بگذارید. به وقتش هم وارد کنید هم صادر کنید. نانی مثل نان سنگک، آرد با کیفیت می‌خواهد. بذر اصلاح شده گندم خوب می‌خواهد. 

منبع: پول نیوز

 

 کلمات کلیدی خبر : اتحادیه نانوای گرانی