پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 35809992 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44644924
کد خبر : 177208 تاریخ ثبت : 1396/9/14 21:52 نظرات تایید شده : 0

توزیع 150 هزار کنسرو به زلزله‌زدگان کرمان

خلیج فارس: فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: گروه‌های مهندسی ما با شروع زلزله کرمان وارد منطقه شد و به یاری زلزله‌‌زدگان شتافت.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایلنا؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور در حاشیه مراسم پروژه‌‌‌های محرومیت‌‌زدایی نیروی زمینی سپاه و در جمع خبرنگاران درباره اقدامات سپاه در زلزله کرمان، با بیان اینکه گروه‌های مهندسی ما با شروع زلزله وارد منطقه شد و به یاری زلزله‌زدگان شتافت، گفت: بیمارستان‌های صحرایی نیروی زمینی سپاه وارد میدان شد و کمک‌‌های پزشکی را ارائه کرد. همچنین گروه‌های مهندسی ما نیز کارهای کمک به آواربرداری را انجام دادند.

وی افزود: ما قریب به ۱۵۰ هزار کنسرو را برای کمک به زلزله‌زدگان همان روز اول توزیع کردیم و مواد غذایی را تقسیم کردیم. سخت‌ترین و مهمترین کار ما در زلزله روزهای اول است و پس از آن کار وضعیت عادی‌‌تری خواهد داشت.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه اسکان موقت را قرارگاه سازندگی خاتم‌‌‌‌‌‌‌الانبیاء(ص) آغاز کرد و ظرف یک ماه آینده این اقدام پایان خواهد گرفت، اظهار داشت: نیروی هوافضای سپاه با هواپیمای ایلوشین و آنتونوف به یاری زلزله زدگان شتافتند.

پاکپور ادامه داد: در بیمارستان‌های نیروی زمینی سپاه همچنین عمل‌های جراحی مهمی انجام شد. مسئولیت نیروی زمینی سپاه در زلزله، روستاها و شهر ثلاث باباجانی بود که به‌خوبی به وظایف خود عمل کرد. در زلزله اخیر کرمانشاه شاهد بودید که نیروی زمینی سپاه اقدامات اساسی را انجام داد.

 کلمات کلیدی خبر : سپاه