پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2721509 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31533331
کد خبر : 177199 تاریخ ثبت : 1396/9/14 17:41 نظرات تایید شده : 1

تارتار: مشکلات مالی پارس‎جنوبی جم رفع شود

https://media.mehrnews.com/d/2017/11/20/4/2640734.jpgخلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان این عبارت که مردیم تا بردیم، گفت: مسئولان باید همکاری لازم را داشته باشند تا مشکلات مالی پارس جنوبی جم رفع شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ مهدی تارتار عصر سه‌شنبه در پایان مسابقه دو تیم پارس جنوبی جم و سیاه جامگان مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم و مستحق پیروزی در این مسابقه بودیم.

وی به عدم گلزنی بازیکنان پارس جنوبی جم در مسابقات قبل اشاره کرد و ادامه داد: بعد از اینکه چند موقعیت را از دست دادیم فشار زیادی به بازیکنان ما وارد شد و با مشکل خلق موقعیت روبرو شدیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با تمجید از بازیکنان تیم سیاه جامگان، اضافه کرد: بازی خوبی را از تیم سیاه جامگان شاهد بودیم و موقعیت‌هایی را روی دروازه ما ایجاد کردند.

وی به مشکلات مالی این تیم اشاره کرد و افزود: همه می‌گویند که تیم پارس جنوبی متول و پرهزینه‌ای است ولی صادقانه بگوییم که یک سوم تیم‌های لیگ برتر هزینه کردیم و ۱۲ بازی پاداش طلب داریم و یک ریال به بازیکنان پرداخت نشده است.

تارتار تصریح کرد: پارس جنوبی اصلی‌ترین سرمایه کشور است ولی برای ما هزینه نشده است و آنگونه که انتظار داشتیم به مسائل مالی تیم ما توجه نشده است.

وی بیان کرد: بچه‌های ما از ابتدای فصل تلاش زیادی را کردند و استان پتانسیل بالایی دارد که مشکلات تیم ما حل شود. باید قدر بازیکنان ما دانسته شود و حق مردم استان است که تیم لیگ برتری داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تاکید کرد: آقای رضاییان مدیرعامل باشگاه به تنهایی نمی‌تواند بار تیم را یدک بکشد و باید همه کمک کنند. ما با تمام توان و انرژی کار می‌کنیم ولی قول‌ها عمل نشده است.

وی خاطرنشان کرد: همه انرژی خود را برای موفقیت این تیم و این استان گذاشتیم و امیدواریم مسئولان هم به قول خود عمل کنند.

تاتار افزود: شرایط باشگاه باید مشخص شود و مشکلات مالی رفع شود تا در نیم فصل دوم هم بازیکنان خوبی را جذب کنیم.

وی اظهار داشت: نیمه اول خیلی موقعیت داشتیم ولی تبدیل به گل نشد و این موضوع باعث شد تا استرس به بازیکنان وارد شود و نیمه دوم به خاطر مسائل هفته‌های قبل خوب نتیجه نگرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: داور جوانی بود ولی در برخی صحنه‌ها به ضرر ما سوت زد و در شهر خودمان هم داوری علیه ما است.

وی در پایان گفت: از هواداران تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند و تا آخرین لحظه حمایت کردند.