پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1846911 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24084482
کد خبر : 176999 تاریخ ثبت : 1396/9/13 13:04 نظرات تایید شده : 11
با حکم دیوان عدالت اداری؛

آزمون استخدامی وزارت نفت لغو شد

خلیج فارس: این اولین آزمون استخدامی وزارت نفت طی 5 سال گذشته است که برخی شروط آن نظیر رتبه قبولی کنکور مانع پذیرش فارغ الاتحصیلان دانشگاهی در استانی نظیر بوشهر می شود و اعتراض متعددی را در پی داشت.

خلیج فارس: آزمون استخدام وزارت نفت لغو شد تا اصلاحات کامل صورت پذیرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری ها؛ در پی اعتراضات و شکایت فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشکده نفت آبادان، رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از لغو آزمون استخدامی وزارت نفت خبر داد.

حسنوند افزود: کمیسیون انرژی پیگیر این موضوع است.

طبق قرار قبلی و فراخوان وزارت نفت، قرار بود آزمون استخدامی این وزارتخانه دی ماه امسال برگزار شود اما شرایط و ظرفیت پذیرش این آزمون اعتراضات زیادی را در خوزستان در پی داشته است.

این اولین آزمون استخدامی وزارت نفت طی 5 سال گذشته است که برخی شروط آن نظیر رتبه قبولی کنکور مانع پذیرش فارغ الاتحصیلان دانشگاهی در استانی نظیر بوشهر می شود و اعتراض متعددی را در پی داشت.

اکنون باید منتظر ماند و دید در اصلاحاتی که نفتی ها ملزم به آن شده اند، حقوق بوشهری ها نیز مورد توجه قرار می گیرد یا خیر؟ موضوعی که البته نیازمند رایزنی جدی تر نمایندگان استان می باشد.

در این زمینه
اصلاحيه شرايط آزمون استخدامی وزارت نفت راضی كننده نیست
تمدید آزمون استخدامی وزارت نفت تا ٨ آذر/ مذاکرات با زنگنه برای اعمال بومی‌گرایی
سکوت عجیب نمایندگان استان بوشهر درباره آگهی استخدامی وزارت نفت
 کلمات کلیدی خبر : آزمون استخدامی نفت