پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3941893 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9081804
کد خبر : 176852 تاریخ ثبت : 1396/9/12 13:50 نظرات تایید شده : 0

بزرگترین محموله مواد مخدر کشور کشف شد

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف بزرگترین محموله قاچاق مواد مخدرکشور در پنج سال گذشته به میزان هشت تن و ۸۷۸کیلوگرم انواع مواد مخدر در یک عملیات مسلحانه در استان خبر داد.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازابتکار؛ سردار عزیزاله ملکی گفت: در ادامه سلسله عملیات‌های مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، ماموران با بهره‌گیری از شیوه‌های خاص پلیسی از بارانداز و تردد محموله سنگین مواد مخدر در منطقه جانوری شهرستان جاسک مطلع شدند و با اشرافیت اطلاعاتی و در یک دوره ۴۵روزه، محل دقیق تردد قاچاقچیان مواد مخدر، بارانداز و محل دپوی مواد را شناسایی کردند.
 
این مقام انتظامی تصریح کرد: به لحاظ کوهستانی بودن مسیر و اشراف دیدبانی قاچاقچیان بر منطقه، پس از یک درگیری مسلحانه بین ماموران انتظامی و اشرار قاچاقچی در نزدیکی دپوی مواد مخدر، قاچاقچیان بعد از درماندگی در درگیری، با استفاده از تاریکی هوا عرصه را برخود تنگ دیده و از محل متواری شدند.
 
سردار ملکی اظهار کرد: در این عملیات ماموران موفق به کشف و ضبط هشت تن و ۸۷۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل هشت تن و ۷۷۸کیلو تریاک، ۱۰۰کیلوگرم هروئین، پنج قبضه سلاح جنگی به همراه مهمات مربوطه و سه دستگاه بی‌سیم دستی از قاچاقچیان شدند.
 
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه یک نفر از قاچاقچیان دستگیر و تحقیقات برای شناسایی متهمان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: منطقه جانوری منتها الیه شرقی استان هرمزگان و در منطقه‌ای مثلثی بین استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان‌وبلوچستان واقع شده و به نوعی محل بارانداز مواد مخدر است. این فرماندهی با احداث پاسگاه جدید، به صورت جدی برخورد با سوداگران مرگ را در دستورکار خود قرار داده است.
 
کلمات کلیدی خبر : موادمخدر حوادث قاچاق
-->