پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32555435 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51848208
کد خبر : 176257 تاریخ ثبت : 1396/9/7 19:27 نظرات تایید شده : 12
در جلسه شورای شهر؛

6 گزینه برای شهرداری بوشهر ماند/ نصوری و رضایی انصراف دادند

خلیج فارس: ماه پیش اعضای شورای شهر بوشهر به دلیل منع حضور بازنشستگان به کار غلامعلی میگلی نژاد پایان داده و شهرداری مرکز استان بصورت سرپرستی اداره می شود.

خلیج فارس: در نشست علنی شورای شهر بوشهر انصراف دو گزینه معرفی شده برای شهرداری بندر بوشهر اعلام و ترتیب حضور 6 نفر دیگر برای اعلام برنامه ها بصورت قرعه کشی مشخص شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ اعضای شورای شهر بوشهر در جلسه یکشنبه گذشته گزینه های مدنظر برای شهرداری را معرفی کردند (هرعضو حق معرفی یک نفر داشت). نهایتا 8 نفر به عنوان کاندیدای این سمت پیشنهاد شدند (مبرزگرزاده عضو شورا میان دو نفر مشترک بود).

در جلسه عصر امروز (سه شنبه) شورای شهر نیز دو گزینه معرفی شده یعنی مسعود نصوری معاون سابق عمرانی استانداری و مدیرعامل فعلی آبفا روستایی به همراه محمود رضایی معاون سابق شهرسازی شهرداری شیراز انصراف خود را اعلام کردند.

در ادامه، با توجه به اینکه شنبه آینده 11 آذر برای اعلام برنامه گزینه های شهرداری تعیین گردید بود، برای تعیین اولویت حضور آنها در صحن شورا، قرعه کشی صورت گرفت. براین اساس، به ترتیب عبدالخالق برزگرزاده، نورالدین امیری، علی مهرپویا، احمد جعفری نسب، زهرا فرخ پور و علامحسین حسینی برای ارائه برنامه های شان در صحن شورا حضور می یابند.

گفتنی است، یکشنبه هم شهردار بوشهر انتخاب خواهد شد.

ترتیب قرعه کشی کاندیداهای شهرداری برای اعلام برنامه (اعداد مقابل اسامی ساعت حضور افراد است)

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c026qmjaeqr1ndl1f5ikuq1qdc4.jpg

ماه پیش اعضای شورای شهر بوشهر با 6 رای موافق و 3 رای ممتنع به دلیل منع حضور بازنشستگان به کار غلامعلی میگلی نژاد پایان داده و شهرداری مرکز استان بصورت سرپرستی اداره می شود.

متن بیانیه مسعود نصوری درخصوص انصراف از گزینه های شهرداری به شرح زیر است:

جناب آقاى دهدار
رياست محترم شوراى شهر بوشهر

 با سلام و دعاى خير
احتراما همانگونه كه مستحضريد خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هر جایگاهی از الطاف الهی و شایسته شکرگزاری است و خدمتگزاری به مردم شریف، با فرهنگ و فهیم شهر و ديار بوشهر، توفیقی است که بایست در برابر خداوند باری تعالی سجده شکر آن را بجا آورد.

یکشنبه شب از طریق رسانه های وزین استان اطلاع یافتم که اعضای محترم شورای پنجم شهر بوشهر نام اینجانب را در فهرست گزینه‌های شهرداری بوشهر قرار داده‌اند. بنا به اینکه تصمیمی برای ورود به این عرصه در مسوولیت شهرداری را نداشته‌ام با وجود صحبت‌هایی که از طرف بزرگان و برخی از اعضای محترم شورای شهر با اینجانب شد، اعلام کردم که امکان حضور در اين جايگاه برایم مقدور نیست به همين منظور قبل از جلسه تصميم گيرى از طریق دوستان پیامى را خدمت جنابعالى ارسال و خواستار مطرح نشدن نام خود در فهرست گزینه‌های انتخابی و فراهم کردن شرایط برای دیگر عزیزان شدم، به همین سبب ضمن تشکر صمیمانه از نظر لطف بزرگان بزرگوار و حسن نظر منتخبان محترم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر و با اجازه مردم فهیم که با پیام‌های محبت‌آمیزشان، برادر کوچک خود را مورد لطف قرار دادند، از رياست محترم شورا درخواست دارم   عنايت فرموده اينجانب را از ليست اعلام شده خارج نموده تا انشاء الله زمينه حضور نيروهاى توانمند ديگرى فراهم شود.

برادر کوچک شما آماده خدمتگزاری در همه عرصه‌های آبادانی و توسعه شهر دوشادوش و دركنار  شما عزیزان بزرگوار است چون بر اين باورم كه آنقدر كار هست كه ميتوان انجام داد بى آنكه نياز به جايگاه مديريتى و حتى سِمتى باشد.

امیدوارم اعضای محترم شورای شهر بوشهر با توکل به خداوند متعال و توسل به اهل بیت (علیهم‌السلام) با سرلوحه قراردادن اتحاد و همدلی، کارکرد اصلی شوراها را به نمایش بگذارند و «شایسته‌سالاری» را در انتخاب شهردار بندر زرخیز بوشهر اولویت انتخاب خود قرار دهند تا با انتخاب هوشمندانه فردی، متعهد، متخصص، مجرب باداشتن كارنامه مقبول، چهره شهر را شاداب و متحول کنند.

از پروردگار متعال سربلندی خواهران و برادران بزرگوارم در شورای پنجم شهر بوشهر را خواستارم. توفیق رفیق راهتان باد.

برادر کوچک شما
مسعود نصوری

در این زمینه
۸ گزینه‌ شهرداری بوشهر مشخص شدند + سوابق