پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2957603 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31769026
کد خبر : 174606 تاریخ ثبت : 1396/8/24 08:25 نظرات تایید شده : 0

اکبر عبدی در نقش بهرام رادان؟!

خلیج فارس: در حالی ‌که فیلم سوءتفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی می‌رود تا وارد مرحله فیلمبرداری شود، انصراف بازیگران شناخته‌شده‌ای چون بهرام رادان، ليلا حاتمى، صابر ابر، طناز طباطبایی و سحر دولتشاهى از حضور در این فيلم که یکی از محصولات سازمان اوج است، فضایی پرحاشیه را بر این فیلم مسلط کرده است.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از شهروند؛ این فیلم که پیش از این با انعقاد قرارداد با بازیگران درجه یک و خوشنام سینمای ایران کنجکاوی فراوانی ایجاد کرده بود، اکنون به واسطه انصراف پی در پی بازیگران سرشناسش به تیتر اخبار سینمایی روز تبدیل شده است. 
 
نکته جالب این‌که تاکنون بازیگران انصراف‌داده دلیلی برای این اقدام اعلام نکرده‌اند؛ با این‌که خیلی از کارشناسان دلیل این کار را تعلق فیلم به موسسه اوج می‌دانند.اوضاع پرحاشیه فیلم اما با اضافه‌شدن یک‌سری بازیگر جدید به ثباتی نسبی رسیده است.
 
خبرگزاری‌ها دیروز اعلام کردند که بازیگران جدیدی ازجمله مريلا زارعى، پژمان جمشيدى، كامبيز ديرباز و اكبر عبدى به این فیلم اضافه شده‌اند که ترکیب این بازیگران جدید هم از نکات عجیب است و معلوم نیست که در ازای انصراف سه بازیگر زن چگونه فقط یک زن به پروژه اضافه شده و اصلا اکبر عبدی جایگزین کدام بازیگر انصراف داده است.
 
بهرام رادان، ليلا حاتمى، صابر ابر، طناز طباطبایی یا سحر دولتشاهى؟!گفتنی است که اعلام شده با اضافه‌شدن بازیگران جدید به سوءتفاهم فیلمبرداری این فیلم سینمایی از امروز آغاز خواهد شد. تهیه‌کنندگی سوءتفاهم را جلیل شعبانی برعهده دارد و این فیلم نخستین تجربه تهیه‌کنندگی او به حساب می‌آید.