پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2967199 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31778612
کد خبر : 174372 تاریخ ثبت : 1396/8/22 21:23 نظرات تایید شده : 10
در گفتگو با «خلیج فارس»؛

واکنش فرمانداری بوشهر به تصمیم خبرساز شورای شهر

خلیج فارس: به گفته وی، چون قانونی که مبنای تصمیم شورای شهر می باشد جدید است، شورا یک تفسیر و شهردار هم تفسیر دیگری از آن دارد.

خلیج فارس: فرماندار بوشهر درباره مصوبه شورای شهر مرکز استان درباره پایان کار شهردار توضیحاتی داد.

عباس جمشیدی درباره مصوبه شورای شهر بوشهر مبنی بر پایان کار میگلی نژاد به دلیل بازنشستگی به «خلیج فارس» گفت: این مصوبه روز یکشنبه به ما ارسال شده و طبق قانون دوهفته فرصت اظهارنظر داریم، اما قطعا در اسرع وقت و زودتر از این زمان اظهارنظر کرده و به اطلاع شورا می رسانیم.

وی با بیان اینکه کمیته سه نفره انطباق مصوبات شورا شامل فرماندار، یک قاضی دادگستری و نماینده شورای استان می باشد که یکشنبه ها تشکیل جلسه می دهند، اظهارداشت: بدون هرگونه مماشات و رودربایستی مصوبات ارسالی از شوراها با قوانین بالادست مطابقت داده می شود و در مهلت قانونی موضوع به اطلاع شوراها رسانده می شود.

جمشیدی درباره اینکه با توجه به اعلام پایان کار شهردار و از طرفی ادامه حضور وی در محل کارش چه کسی باید دراین خصوص تعیین تکلیف نماید؟ گفت: چون قانونی که مبنای تصمیم شورای شهر می باشد جدید است و همانطور که در رسانه ها آمده شورا یک تفسیر و شهردار هم تفسیر دیگری از آن دارد، از این رو تصمیم دستگاههای نظارتی و همچنین اعلام نظر فرمانداری درباره مصوبه ارسالی شورا می تواند ملاک عمل باشد.

در این زمینه
پایان کار میگلی‌نژاد به وی ابلاغ شد/ تعیین سرپرست در انتظار نظر شورا و فرمانداری
میگلی‌نژاد همچنان در شهرداری بوشهر/ مصوبه شورا در انتظار اعلام نظر فرمانداری