پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1270539 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23508168
کد خبر : 174352 تاریخ ثبت : 1396/8/22 19:15 نظرات تایید شده : 2

گشت پایگاه‌های بسیج در آب‌پخش فعال می‌شود

خلیج فارس: فرمانده حوزه مقاومت شهید دستغیب آبپخش گفت: برای ارتقای آرامش و امنیت در بخش، گشت محله محور پایگاه‌های بسیج از اول آذر ماه سالجاری شروع بکار خواهند کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سرهنگ امید محمدی ظهر دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری هفته بسیج اظهار داشت: هفته بزرگداشت بسیج یادآور رشادت ها و از خود گذشتگی های بسیجیان سلحشور و جان بر کف ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس است.

https://media.mehrnews.com/d/2017/11/13/3/2634098.jpg

وی تصریح کرد: بسیج برای دشمنان نظام اسلامی همواره بیم آفرین بوده و برای ملت بزرگ ایران و دوستان منطقه ای و آزادگان جهان امیدآفرین است.

فرمانده حوزه مقاومت شهید دستغیب آبپخش برقراری امنیت در جامعه را لازمه آرامش و نشاط دانست و افزود: برقراری امنیت در جامعه علاوه بر نیروهای نظامی و امنیتی،بر آحاد جامعه نیز لازم است به نیروهای تامین کننده امنیت کمک کنند.

محمدی بیان داشت: برای ارتقای آرامش و امنیت در بخش،گشت محله محور پایگاه های بسیج از اول آذر ماه سالجاری شروع بکار خواهند کرد.

وی افزود: فعالیت این گشت ها از ساعت ۱۲ شب تا ۵ صبح است و از مردم شریف شهر و بخش آبپخش تقاضا داریم با این عزیزان همکاری کنند.

فرمانده حوزه مقاومت شهید دستغیب آبپخش تصریح کرد: این برنامه بر مبنای سیاست های کشوری فرماندهی کل سپاه برای ارتقای امنیت عمومی اجرا می شود.

سرهنگ محمدی با اشاره برنامه های هفته بسیج اظهار داشت: دیدار با امام جمعه محترم بخش، برگزاری محفل انس با قرآن در پایگاه های مقاومت، پیاده روی تاکتیکی شبانه، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، برپایی نمایشگاه هفته بسیج و گردهمایی بزرگ بسیجیان در روز پنجم آذرماه از مهم‌ترین برنامه‌های هفته بسیج در بخش آبپخش خواهد بود.