پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4908010 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10045007
کد خبر : 174038 تاریخ ثبت : 1396/8/21 09:30 نظرات تایید شده : 0

وزیر سابق ارشاد معاون شهردار تهران شد

خلیج فارس: مجتبی عبدالهی از معاونت اجتماعی شهرداری تهران رفت و صالحی‌امیری وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی جایگزین وی در معاونت فرهنگی شهرداری تهران شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فارس؛ پیش از این قرار بود شجاع‌پوریان نماینده شورای چهارم به معاونت اجتماعی شهرداری تهران برود اما بنا به دلایلی این امر رخ نداد.

صالحی‌امیری وزیر فرهنگ و ارشاد سابق این سمت را در شهرداری تهران بر عهده گرفت. البته اصلاح‌طلبان انتقاداتی به صالحی‌امیری دارند و معتقدند که وی باید پاسخ بدهد که چه بر سر نسخ خطی و کتاب‌های ارزشمند کتابخانه مرکزی وزارت ارشاد (مرکز همایش‌های فعلی)‌آمده است و بعد این پست مهم را در شهرداری تهران بر عهده بگیرد.

البته از قبل زمزمه‌ها حاکی از این بود که عبدالهی بعد از اربعین تغییر خواهد کرد البته شنیده شده بود که قرار است مجتبی یزدانی معاونت خدمات شهری تهران تغییری کند اما مثل اینکه ورق برگشت و یزدانی ماندگار شد چرا که حکم وی برای نایب‌رئیسی هیأت مدیره شرکت‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند که زیرمجموعه معاونت خدمات شهری زده شده است.

 

کلمات کلیدی خبر : صالحی امیری شهرداری تهران
-->