پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2898304 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31709812
کد خبر : 173992 تاریخ ثبت : 1396/8/20 19:49 نظرات تایید شده : 56
در جلسه شورای شهر؛

صلاحیت میگلی‌نژاد برای احراز شهرداری بوشهر تایید نشد/ تصمیم نهایی با وزارت کشور

خلیج فارس: ماه گذشته استفساریه ای در مجلس درباره منع بکارگیری بازنشستگان مصوب شد که محدودیت هایی را در خصوص جذب این گروه شامل می گردید، از این رو سازمان بازرسی کل کشور آخرین مهلت خروج این افراد را تا 20 آبان اعلام کرده بود.

خلیج فارس: شورای شهر بوشهر شرایط احراز غلامعلی میگلی نژاد برای ادامه شهرداری بوشهر را تایید نکرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در نشست فوق العاده عصر شنبه شورای شهر بوشهر که دقایقی پیش پایان یافت، قانون جدید منع فعالیت بازنشستگان که آخرین مهلت اجرایی شدن آن تا 20 آبان بود درباره میگلی نژاد مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا با 6 رای موافق و 3 رای ممتنع، شرایط احراز وی برای ادامه شهرداری بوشهر تایید نشد.

«خلیج فارس» کسب اطلاع کرد؛ 6 موافق این تصمیم هاشم زاده، نصرتی، توسلی، دهدار، دولابی و شمشیری بوده اند، ضمن اینکه سه عضو شورای سابق شامل برزگرزاده، آسایش و عبدالله زاده رای ممتنع داده و به نوعی مخالفتی با این تصمیم نداشته اند.

شایان ذکر است تصمیم امروز شورای شهر باید به تایید کمیته انطباق فرمانداری و همچنین وزارت کشور به عنوان مرجع صادرکننده حکم شهردار بوشهر برسد، آن زمان قابلیت اجرا دارد.

ماه گذشته استفساریه ای در مجلس درباره منع بکارگیری بازنشستگان مصوب شد که محدودیت هایی را در خصوص جذب این گروه شامل می گردید، از این رو سازمان بازرسی کل کشور آخرین مهلت خروج این افراد را تا 20 آبان اعلام کرده بود.

شایان ذکر است میگلی نژاد که از سال 94 و با رای اعتماد شورای سابق به سمت شهرداری مرکز استان بازگشته بود، در شورای پنجم بوشهر و از شهریورماه نیز با رای اعتماد 8 تن از 9 عضو شورا در سمت خود ابقا شد.

اکنون باید منتظر ماند و دید فرمانداری و وزارت کشور درخصوص تصمیم امروز شورای شهر بوشهر چه واکنشی خواهند داشت؟