پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2894639 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31706151
کد خبر : 173723 تاریخ ثبت : 1396/8/17 21:17 نظرات تایید شده : 32
طی حکمی از سوی تبادار؛

یک بوشهری معاون استاندار فارس شد

خلیج فارس: فروزانی ا جایگزین شاپور رستمی شد که از دوره استاندار سابق فارس به عنوان اولین معاونت گردشگری و زیارت منصوب گردیده بود.

خلیج فارس: محمد ابراهیم فروزانی به عنوان معاون گردشگری و امور زیارتی استانداری فارس منصوب شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ اسماعیل تبادار استاندار فارس روز چهارشنبه طی حکمی، فروزانی را جایگزین شاپور رستمی کرد که از دوره استاندار سابق فارس به عنوان اولین معاونت گردشگری و زیارت این استانداری منصوب شد.

رستمی که خوزستانی می باشد، معاون عمرانی استانداری بوشهر در دوره فریدون حسنوند بود و پس از آن به معاونت گردشگری استانداری فارس منتقل شد.

از سوابق فروزانی معاون جدید گردشگری و امور زیارتی استانداری فارس می توان به مدیرکلی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر (بهمن 92 تا آبان 95) و مدت 10 سال معاون شهرسازی شهرداری بندر بوشهر اشاره کرد.

وی طی یکسال اخیر هم عضو هیات مدیره و معاون فنی شرکت عمران شهر جدید صدرا شیراز بود.

متن حکم اسماعیل تبادار به شرح زیر است:

جناب آقاي محمد ابراهيم فروزاني
سلام عليكم

با عنايت به مراتب تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالي، به موجب اين حكم شما را به سمت معاونت گردشگري و امور زائرين استانداري منصوب مي نمايم.

اميد است با تلاش و كوشش و هماهنگي و همكاري كليه نهادها ، سازمان ها و دستگاههاي اجرايي استان در انجام امور محوله موفق و مويد باشيد.

توفيق روز افزونتان را در جهت پيشبرد امور آن حوزه از درگاه خداوند متعال خواستارم.
اسماعیل تبادار- استاندار