پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2722347 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31534165
کد خبر : 173722 تاریخ ثبت : 1396/8/17 18:12 نظرات تایید شده : 3
با مشارکت قریب یک میلیاردتومان

نیکوکاران برای احداث مرکز غربالگری سرطان بوشهر پیش‌قدم شدند

خلیج فارس: براساس توافق صورت گرفته، این مرکز غربالگری سرطان تا پایان آبان ماه کلنگ زنی می شود و طی 12 ماه تکمیل، تجهیز و تحویل دانشگاه علوم پزشکی خواهد شد.

خلیج فارس: با توجه به آمار بالای بیماری های سرطان در استان و نبود مراکزی برای پیشگیری به موقع، احداث مرکز تشخیص زودهنگام و غربالگری سرطان ضروریست که برای این مهم خیرین پیش قدم شدند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ رییس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان بوشهر با اعلام این خبر گفت: در جلسه ای که با حضور خیرین و اعضا مجمع خیرین مدرسه ساز استان بوشهر و انجمن حمایت از بیماران سرطانی جوانه سبز بوشهر با مسولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تهران برگزار شد، حاج حسن رسولیان از حیرین نیک اندیش متعهد شد نسبت به ساخت ساختمان این مرکز با اعتبار ۹۳۰ میلیون تومان و در زیربنای ۷۶۰ متر مربع در شهر بوشهر اقدام نماید.

حسین حریری افزود: عملیات اجرایی این پروژه تا پایان آبان ماه سال جاری آغاز می شود تا طی 12 ماه با هماهنگی مجمع خیرین مدرسه ساز استان و انجمن حمایت از بیماران سرطانی جوانه سبز بوشهر احداث، تجهیز و تحویل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شود.

لازم به ذکر است خانواده خیر رسولیان  تاکنون ۲ مرکز درمانی شامل ساختمان زایشگاه شهر برازجان و همچنین مرکز درمانی فوق تخصصی بندر دیلم که سال گذشته با حضور وزیر بهداشت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت و همچنین چندین مدرسه در استان بوشهر احداث کرده است.