پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1211803 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23449477
کد خبر : 173580 تاریخ ثبت : 1396/8/16 20:01 نظرات تایید شده : 0

دلجویی کی‌روش از بازیکن بوشهری+عکس

خلیج فارس: بدون تردید یکی از مهمترین افرادی که روی نیمکت تیم ملی ایران نشسته کارلوس کی روش است. سرمربی بزرگ پرتغالی که با کسی شوخی ندارد، اما زمانی که لازم باشد به عنوان اولین نفر در صحنه حضور پیدا می کند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ کارلوس کی روش این روزها یکی از دوران پرتنش خود را در فوتبال ایران می گذراند. او که به دلیل مسائل مالی حول تیم ملی عصبانی است و این عصبانیت را منعکس کرده است در طول تمرینات همه حواس خود را معطوف به بازیکنان تیم ملی و درصد آمادگی آنها کرده است تا بتواند بهترین نتیجه را در رقابت های جهانی بگیرد.

https://ptfbu.com/Lianidea-files/news/daniiiiiiiiiiiiiii.jpg

اینکه اصولا کی روش با هیچکدام از نفرات حاضر در تیم ملی شوخی ندارد نکته ای است که همیشه در ذهن تمام بازیکنان تیم ملی می گذرد؛ اما این مربی حرفه ای در زمانی که لازم باشد به عنوان اولین نفر در صحنه حضور پیدا می کند تا نشان دهد اوضاع بازیکنانش برای او اهمیت زیادی دارد. درست مانند لحظاتی که در تصاویر پیداست. در آخرین تمرین تیم ملی پیش از خط زدن بازیکنان در اردوی تهران، زمانی که دانیال ماهینی دچار مصدومیت می شود کارلوس اینچنین بر بالین وی می دود تا از وضعیت او آگاهی پیدا کند.

سرمربی پرتغالی بارها نشان داده برای تیم ملی دایه ای مهربان تر از مادر است و به همین دلیل بارها با ترشرویی های خود باعث گرفتن امتیاز برای تیم ملی از مسئولان می شود. البته کی روش هم به مانند هر آدم حرفه ای دیگر در نهایت موفقیت خود را در موفقیت تیم ملی می بیند.

دانیال ماهینی بعد از این تمرین مشخص شد که از ناحیه دنده و قفسه سینه دچار مشکل شده و باید چند روزی را استراحت کند.

عکس ها: امیرحسین خیرخواه/ ورزش سه

 کلمات کلیدی خبر : دانیال ماهینی کی روش