پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8767802 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2021190
کد خبر : 173572 تاریخ ثبت : 1396/8/16 21:37 نظرات تایید شده : 0

انهدام 14 باند سرقت و قاچاق در تهران

خلیج فارس: فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام نتایج چهارمین مرحله از طرح رعد گفت: 14 باند سرقت و قاچاق مواد مخدر در محدوده‌های مختلف شهر تهران منهدم و 373 سارق شناسایی و دستگیر شدند.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار حسین رحیمی اظهار داشت: طی 48 ساعت گذشته عوامل کلانتری‌های این فرماندهی در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و ارتقای امنیت عمومی چهارمین مرحله از طرح رعد را اجرا کردند.
 
وی با اشاره به کشف بیش از یک هزار مورد سرقت در محدوده کلانتری‌های شهر تهران گفت: در این طرح 14 باند شامل 11 باند سرقت منازل، خودرو، مغازه، لوازم خودرو و اماکن خصوصی و سه باند قاچاق کالایی از قبیل دارو و پارچه منهدم و طی آن قریب به 200 دستگاه خودروی مسروقه، 57 دستگاه موتورسیکلت مسروقه و 35 دستگاه دوچرخه مسروقه کشف و ضبط شد.
 
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه ارزش اموال کشف‌شده از متهمان قریب به 6 میلیارد تومان برآورد شده است، بیان داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ نیز در طرح‌ها و عملیات انجام شده موفق به کشف 307 کیلوگرم انواع مواد مخدر شده‌اند.
 
رحیمی با اشاره به شناسایی و انهدام سه باند بزرگ قاچاق کالا و لوازم الکترونیکی و گوشی‌های تلفن همراه در این عملیات اشاره کرد و گفت: از محل اختفای متهم قاچاق کالا و ارز مقدار قابل توجهی البسه، دارو، پارچه، لوازم الکترونیکی، دستگاه‌های صنعتی، تبلت، ضبط و باند و ... کشف که بر اساس برآورده‌های کارشناسان ارزش کالای مکشوفه بیش از 45 میلیارد ریال است.
 
وی هدف از اجرای این طرح را نشان دادن توانمندی پلیس و افزایش احساس امنیت اجتماعی شهروندان بیان داشت و تصریح کرد: در این طرح بیش از 60 هزار لوح فشرده مستهجن، مبتذل و غیرمجاز کشف شد.
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه مرکز فوریت‌های پلیسی 110 پل ارتباطی شهروندان و پلیس است، بیان داشت: همه درخواست‌های امنیتی و انتظامی مطرح شده از سوی شهروندان در این سامانه ثبت و در کمترین زمان ممکن رسیدگی می‌شود.
 
کلمات کلیدی خبر : طرح رعد باند قاچاق تهران
-->