پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1271032 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23508661
کد خبر : 173549 تاریخ ثبت : 1396/8/16 18:04 نظرات تایید شده : 5
در هفته 12 لیگ آزادگان؛

ایرانجوان با اولین برد خانگی از قعر جدول جدا شد

خلیج فارس: غلامرضا دلگرم سرمربی ایرانجوان بوشهر در گفتگو با خبرنگاران گفت: ماندگاری این تیم در لیگ آزادگان با همراهی مسئولان امکانپذیر است.

خلیج فارس: هفته دوازدهم لیگ دسته اول کشور، با اولین پیروزی خانگی ایرانجوان همراه شد تا پس از مدتها، تیم بوشهری از قعر جدول فاصله بگیرد.

 

به گزارش «خلیج فارس»؛ غلام دلگرم سرمربی ایرانجوان که در این بازی تیمش را با تغییرات عمده ای از جمله حضور طارمی در دفاع راست و پولادی در نقش وینگر و البته غلام احمدشاهی به میدان فرستاده بود، یک نیمه نه چندان موفق را سپری کرد.

 

در نیمه اول هر دو تیم موقعیت های خوبی را روی دروازه ها خلق کردند که هیچ کدام تبدیل به گل نشد. احمد الجبوری که در این بازی برای گلزنی بی تاب بود و سجاد فیض الهی در چند نوبت، موقعیت گل را به دست آوردند که وحید عزیزی دروازه بان سابق پارس جنوبی جم، روز موفقی را در دروازه تبریزی ها پشت سر گذاشت.

در نیمه دوم هنوز دو تیم گرم نشده بوده بودند که خروج اشتباه وحید اصغرزداه در دقیقه ۴۶ و استفاده او از دستانش در یک موقعیت تک به تک با مهاجم، حریف باعث شد تا داور مسابقه وی را اخراج کند. بازی دراماتیک از اینجا کلید خورد که غلامرضا سرتلی دروازبان جوان و ۱۹ ساله بوشهری وارد میدان شد تا ایرانجوان از این دقیقه و با خروج فیض الهی ۱۰ نفره کار را دنبال کند.

ایرانجوان با یک یار کمتر اما با غیرت بازی را ادامه داد، اما داور مسابقه گل محمد طارمی را مردود اعلام کرد تا برادر ستاره پرسپولیس به دلیل اعتراض به داوری، کارت زردی را به جان بخرد! روند بازی و حملات دامنه دار تبریزی ها باعث شد تا پورمحمد سرعتی در یک ضدحمله و با استفاده از عدم صحیح جاگیری مدافعان ایرانجوان، دروازه بوشهری ها را با یک بغل پای زیبا باز کند.

ایرانجوان بعد از باز شدن دروازه اش و در حالی که ۱۰ نفره بود، صاحب یک ضربه ایستگاهی شد تا اویس کرد جهان متخصص این کار پشت توپ قرار بگیرد و با استفاده از خروج  اشتباه وحید عزیزی گل تساوی و روحیه بخش ایرانجوان را به ثمر رساند.

این گل ایرانجوانی ها را خوش روحیه تر به سمت جلو فراخواند که هر لحظه برای رسیدن به گل دوم بی تابی می کردند. دوندگی بی امان صادق گشنی و مسعود نظرزاده در میانه میدان بدون هیچ حرف و حدیثی عامل محرک ایرانجوان در نیمه دوم بود. فرار تماشای احمد الجبوری که کم کم نشان داده بازیکن قابلی است در دقیقه ۸۱ و ضربه بغل پای او گل دوم ایرانجوان را ثبت کرد تا ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر سراسر شادی شود. تعویض مصطفی احمدی و حضور او یکی از بهترین تصمیمات دلگرم در زمان ۱۰ نفره شدن ایرانجوان بود که بسیار با انگیزه کار کرد.

بعد از این گل، ایرانجوان در لاک دفاعی قرار گرفت و البته دروازبان جوان و تعویضی آنها هم خوب کار کرد تا اولین برد خانگی فصل برای تیم بوشهری رقم خورده و تا مکان چهاردهم جدول بالا بیایند.

ایرانجوانی ها هفته آینده میهمان شهرداری ماهشهر خواهند بود.

پس از این پیروزی، غلامرضا دلگرم سرمربی ایرانجوان بوشهر در گفتگو با خبرنگاران گفت: ماندگاری این تیم در لیگ آزادگان با همراهی مسئولان امکانپذیر است.