پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4059058 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1554339
کد خبر : 173542 تاریخ ثبت : 1396/8/16 17:40 نظرات تایید شده : 0

مرگ زن 25ساله در خودروی مرد مسافرکش

خلیج فارس: راننده مسافرکش وقتی دختر جوان در خودرواش فوت کرد، جسد او را در جاده هفت برم دفن کرد.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ مرد میانسال با اضطراب و پریشان به پلیس مراجعه کرد و پرده از رازی برداشت. او ادعا می‌کرد در شیراز با سواری شخصی مسافرکشی می کند و دختر ۲۵ ساله را در محدوده پارک خلدبرین شیراز سوار کرده تا به مقصد برساند.
 
راننده ادامه داد: پس از لحظاتی از طی مسیر ناگهان دختر مسافر فوت کرد و من از ترس قانون و مشکلاتی که ممکن بود برایم رخ دهد دختر را از شهر بیرون بردم و در منطقه "هفت برم" در جایی دفن کردم و به شهر بازگشتم و اکنون با پای خود آمده ام تا به اشتباهم اعتراف کنم.
 
درادامه پلیس و نیرو‌های آتش نشانی با راهنمایی راننده مسافرکش جنازه را ازیر خاک بیرون آورده و برای رسیدگی به ماجرای مرگ به پزشکی قانونی تحویل دادند. همچنین هویت دختر جوان به نام زهرا شناسایی شد.
 
سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی پلیس استان فارس در تحلیل این پرونده گفت: متاسفانه بار‌ها شاهد وقوع جرائمی هستیم که به دلیل سوارشدن زنان و دختران در خودرو‌های مسافری شخصی به وقوع پیوسته و ازطرفی هم درصورت صحت ادعای راننده، کاملا وظیفه اش چه از نظر اخلاقی و انسانی و چه ازنظر قانونی این بوده که مسافر را درکمترین زمان ممکن به مرکز پزشکی و درمانی تحویل دهد.
 
وی ادامه داد: بدون تردید ترس ازقانون صرفا شامل خطاکاران خواهد بود و فرد بیگناه نه تنها تحت پیگرد پلیس قرار نخواهد گرفت بلکه درجای خود مورد تقدیر قرار می گیرد. چه بسا درصورت انتقال یک بیمار یا فردی که به هر دلیل دچار مرگ و ایست قلبی یا هر مشکلی باشد در صورت انتقال به مراکز درمانی جان خود را ازدست ندهد و به هرحال درصورت مواجه شدن با چنین صحنه‌هایی، بیرحمانه‌ترین روش‌های برخورد با موضوع مانند این پرونده است که فرد به تشخیص کاملا اشتباه و جنازه را سربه نیست کند و به این ترتیب همه سرنخ‌های پلیسی را دچار انحراف و مشکل کند.
 


کلمات کلیدی خبر : مرگ خودرو مسافرکش حوادث