پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4071655 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1566927
کد خبر : 173482 تاریخ ثبت : 1396/8/16 12:24 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ متن و حواشی سفر ترامپ و همسرش به ژاپن

خلیج فارس: سفر دونالد ترامپ و همسرش ملانیا به ژاپن امروز خاتمه یافت و آنها برای ادامه تور آسیایی، راهی کره جنوبی شدند.

 
 به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، صبح روز جمعه سفر ۱۲ روزه آسیایی خود را همراه با همسرش "ملانیا" آغاز کرد. این دو در ابتدا به هاوایی رفته و سپس صبح شنبه وارد توکیو شدند. از حشایه های جالب این سفر این بود که ترامپ در ملاقات با امپراتور ژاپن برخلاف سنت همیشگی به او تعظیم نکرد.  
 
از دیگر حواشی این سفر آنکه همسر رییس جمهور آمریکا به همراه همسر نخست وزیر ژاپن در یک مدرسه ابتدایی در توکیو صلح را خطاطی کرد. در این مدرسه ابتدایی حدود ۳۰۰ دانش آموز از ملانیا ترامپ استقبال کردند و او با دانش آموزان به گفتگو پرداخت. دیدار بعدی او از یک مغازه مروارید فروشی بود. 
 
همزمان با سفر «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا به ژاپن، ژاپنی ها در اعتراض به سیاست های وی در قبال شبه جزیره کره، در توکیو تظاهرات کردند. معترضان با سردادن شعارهایی، سیاست های جنگ طلبانه ترامپ در منطقه را محکوم کردند. تظاهرکنندگان همچنین با دردست داشتن پلاکاردهایی از ترامپ خواستند از تهدید نظامی ضد کره شمالی دست بردارد.