پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4075578 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1570843
کد خبر : 173194 تاریخ ثبت : 1396/8/14 11:55 نظرات تایید شده : 4
پس از سه سال؛

دستگیری یکی از متهمان پرونده پتروشیمی جم در امارات

خلیج فارس: شرکت پتروشیمی جم در سال 1381 در منطقه ویژه پارس ایجاد شد و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الفین در خاورمیانه به شمار می رود.

خلیج فارس: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری آخرین وضعیت پرونده پروشیمی جم که زیرمجموعه این صندوق می باشد را تشریح کرد و از دستگیری یکی از متهمان این پرونده در امارات خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ محمود اسلامیان درباره آخرین وضعیت پرونده پتروشیمی جم اظهار کرد: این پرونده دو سال در دادگاه است. کاری که باید انجام می‌دادیم صورت گرفته است و در امارات توسط پلیس بین‌الملل طرح شکایت کردیم.

وی که با ایسنا گفتگو کرده، افزود: خوشبختانه یکی از متهمان این پرونده دو هفته گذشته در امارات بازداشت شد. وی پسر یکی از متهمان است، معلوم نیست خود ایشان در کره است یا در آمریکا؛ خدا می‌داند اما آقازاده‌اش در دوبی بازداشت شد و امیدواریم با بازداشت وی، بتوانیم بخشی از مطالبات را تسویه کنیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه این پرونده دو سال است در دادگاه اقتصادی قرار دارد، گفت: انتظار ما این است که چون حدود 400 میلیارد از صندوق بازنشستگی توسط این فرد برده شده است و واسطه‌هایی هم در ایران بودند که ما از آنها شکایت کردیم، پرونده را به یک بازپرس ویژه در دادستانی تهران بدهند تا خارج از نوبت رسیدگی شود.

اسلامیان ادامه داد: معمولا رسیدگی به پرونده‌هایی با این وسعت در روال عادی محاکم بسیار زمانبر است.

شرکت پتروشیمی جم در سال 1381 در منطقه ویژه پارس ایجاد شد و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الفین در خاورمیانه به شمار می رود.