پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21447801 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19812425
کد خبر : 172401 تاریخ ثبت : 1396/8/8 12:27 نظرات تایید شده : 0

جوانی که پدر و نامادری اش را با داس کشت

خلیج فارس: بهمن سال ۸۹، فرزندان زوج میانسالی که ساکن بومهن-شرق تهران-بودند در تماس با دایی‌شان از قتل والدین خود به دست برادرشان خبردادند.

 
به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایران؛ این مرد که به‌ دنبال تماس تلفنی پریشان حال شده بود پس ازاعلام ماجرای جنایت به پلیس، راهی خانه خواهرش شد و به محض ورود با پیکرهای خونین زن میانسال و شوهرش روبه‌رو شد.
 
متهم که پسر بزرگ مرد خانواده بود و هنگام قتل مجروح شده بود به بیمارستان انتقال یافت و تحت درمان قرارگرفت. او پس‌ از بهبود نسبی و در نخستین اظهاراتش به بازپرس وکارآگاهان گفت: « ازهمسرم طلاق گرفته بودم و پدرم تحویلم نمی‌گرفت. به همین خاطر با همه مشکل داشتم. تا اینکه ازشدت ناراحتی و عصبانیت با اسلحه ساچمه‌ای سراغ پدرم رفتم و درحالی که او کتاب می‌خواند تیری به چشم‌اش شلیک کردم. بعد هم با چند شلیک پیاپی او را کشتم. وقتی نامادری‌ام متوجه ماجرا شد ضربه‌ای با قنداق اسلحه به سرش زدم و او را هم با داس کشتم.»
 
پرونده این قتل پس از تکمیل تحقیقات، به شعبه دوم دادگاه کیفری تهران فرستاده شد تا عامل جنایت دردادگاهی به ریاست قاضی زالی و با حضور قاضی اسلامی -مستشار-محاکمه شود. در ابتدای جلسه دیروز پسر ۱۶ ساله زوج کشته شده و برادر زن میانسال، خواستار قصاص قاتل شدند.
 
سپس متهم در برابر قضات ایستاد.اما این بار برخلاف اظهارات قبلی‌اش در جلسات بازجویی گفت:«وقتی واردخانه پدرم شدم کسی از پشت ضربه‌ای به من زد که بیهوش شدم. ولی باورکنید من پدر و نامادری‌ام را نکشته‌ام.»
 
قضات پس از پایان جلسه وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند.
 
-->