پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32156187 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51449632
کد خبر : 170847 تاریخ ثبت : 1396/7/26 09:38 نظرات تایید شده : 0

همایش ایمنی فرماندهان سپاه فرودگاه‌های استان برگزار شد

خلیج فارس: همایش ایمنی فرماندهان سپاه فرودگاه‌های استان بوشهر با ارائه موضوعات و مسائل ایمنی در بخش‌های مختلف در بوشهر برگزار شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ فرمانده سپاه فرودگاه‌های استان بوشهر صبح چهارشنبه در همایش ایمنی فرماندهان سپاه فرودگاه‌های استان بوشهر، اظهار داشت: واحد ایمنی مهم‌ترین و اثرگذارترین واحد در پیشگیری بوده بطوری که می‌توان از آن واحد در جهت افزایش سرمایه، جذب سرمایه، سلامت کارکنان، حفظ و آماده کردن زمینه و بستر مناسب جهت انجام بهتر ماموریت استفاده کرد.

http://media.mehrnews.com/d/2017/07/07/3/2507138.jpg

محمدرضا سلمان پور با تاکید بر اینکه جایگاه ایمنی نه تنها در سپاه بلکه در هر سازمان و نهادی حایز اهمیت ویژه است، افزود: با توجه به مردمی بودن سپاه هر چقدر آمار تلفات و حوادث ماموریت‌های در این نهاد کم باشد استقبال از برنامه‌هایی همچون راهیان نور توسط آحاد مردم بیشتر خواهد بود.

وی به اشاره‌ به اینکه تمام نیروهای شاغل در فرودگاه عملیاتی هستند، افزود: لازمه کار عملیاتی در کنار کار ایمنی رعایت مسائل ایمنی در سطح بالاست.

فرمانده سپاه فرودگاه‌های استان بوشهر با تاکید به اینکه هر چه بیشتر مسائل ایمنی در کارهای عملیاتی رعایت شود به مراتب درصد موفقیت کار ایمنی نیز بیشتر است، اظهار داشت: سعی داریم هر ساله برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر در کار ایمنی برنامه‌های تئوری و عملی برای کارکنان وظیفه و کادر داشته باشیم.

وی با بیان اینکه به دلیل اهمیت موارد ایمنی باید در برگزاری دوره‌های آمورشی طولی و عرضی طرح درس شود، خاطرنشان‌ کرد: باید درس ایمنی جزء واحدهای دوره‌های آموزشی قرار گرفته و کارکنان آن را در دوره‌ها بگذرانند.