پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21650551 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20014930
کد خبر : 170446 تاریخ ثبت : 1396/7/23 19:28 نظرات تایید شده : 0

فوتبالیست مشهور ترکیه ای کوفته فروش شد+عکس

خلیج فارس: "هاکان شوکور" فوتبالیست مشهور و نماینده سابق مجلس ترکیه در کالیفرنیا آمریکا با باز کردن یک رستوران " کوفته چی" شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از عصرایران؛ شوکور که در سال 2015 با فروش خانه اش در استانبول و خالی کردن حساب بانکی خود به آمریکا مهاجرت کرد، در شهر " پالو آلتو" در ایالت کالیفرنیا آمریکا یک رستوران و کافه فروش کوفته تُرک دایر کرده است.

شوکور از سوی دولت ترکیه به اتهام ارتباط با باند "فتح الله گولن" روحانی متنفذ ترکیه ای ساکن آمریکا، تحت تعقیب قرار گرفته و اموال منقول و غیر منقول او در ترکیه توقیف شده است.

دولت ترکیه فتح الله گولن را به رهبری کودتای نافرجام سال گذشته این کشور متهم کرده و از دولت آمریکا خواستار استرداد او به ترکیه شده است.

شوکور پیش از مهاجرت به آمریکا به عنوان نماینده حزب حاکم عدالت و توسعه از حوزه انتخابیه استانبول به پارلمان راه یافته بود، اما پس از مدتی با برخی اظهارنظرها و موضع گیری هایش، اختلافات او با رجب طیب اردوغان رییس جمهور و حزب حاکم عدالت و توسعه (AKP) آشکار شد.

در صورت بازگشت شوکور به ترکیه او به اتهام ارتباط با کودتاچیان ناکام، دستگیر و محاکمه خواهد شد.

هاکان شوکور در رستوران خود در کالیفرنیا آمریکا
هاکان شوکور در رستوران خود در کالیفرنیا آمریکا
نمای رستوران "توتس" هاکان شوکور در آمریکا
نمای رستوران
منوی قیمت های رستوران هاکان شوکور
منوی قیمت های رستوران هاکان شوکور
 

 

 

-->