پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21503522 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19868075
کد خبر : 170164 تاریخ ثبت : 1396/7/22 08:56 نظرات تایید شده : 0

300 دانش‎آموز دیر به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

خلیج فارس:  کاروان 300نفری دانش آموزان پسر مدارس متوسطه دوم دیر استان بوشهر روز شنبه در آیینی به منظور بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ جانشین فرمانده سپاه ناحیه سید الشهدا دیر گفت: این کاروان با هفت دستگاه اتوبوس و چند دستگاه خودرو سبک پشتیبانی سفر خود به مناطق عملیاتی را آغاز کردند.

سروان سید علی حسینی نیا افزود: سفر کاروان راهیان نور دانش آموزان دیر به مدت سه روز است که در این سفر معنوی از مناطق عملیاتی شلمچه، طلائیه، هویزه، شهدای شرق کارون، مارد و اروند کناربازدید و در رزمایش شرکت خواهند کرد.

وی گفت: برنامه های فرهنگی مختلفی برای این سفر در نظر گرفته شده و این برنامه ها در کنار بازدید دانش آموزان از مناطق عملیاتی جنوب کشور اجرا می شود.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه سید الشهدا دیر هدف برگزاری این اردوها را آشنا کردن دانش‌آموزان با مناطق عملیاتی جنوب کشور و تبیین ایثارگری‌های رزمندگان اسلام دانست و افزود: هر ساله دانش‌آموزان دختر و پسر شهرستان دیر از این اردوها استقبال خوب و علاقه‌مند به آشنا شدن با این مناطق عملیاتی هستند.

وی بیان کرد: همکاری بین آموزش و پرورش و سپاه در این شهرستان باعث شده است که این برنامه هر سال به بهترین شکل اجرا شود و امسال نیز با قوت این برنامه دنبال می شود.

 

-->