پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 26759829 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 11937359
کد خبر : 170011 تاریخ ثبت : 1396/7/20 11:39 نظرات تایید شده : 0

جراحی پلاستیک در فرودگاه دردسرساز شد+عکس

خلیج فارس: در تصاویر زیر سه زن چینی را می‌بینید که در فرودگاه کره جنوبی گیر افتاده اند، چون بعد از جراحی پلاستیک دیگر چهره شان با تصویر پاسپورت مطابقت ندارد. کره جنوبی بهترین کلینیک‌های جراحی پلاستیک در دنیا را دارد، بنابراین جای تعجب نیست که زنانی از سایر کشورهای آسیایی به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تابناک؛ مثل چین و ژاپن مرتبا برای انجام عمل روی صورتشان به این کشور سفر کنند. مشکل اینجاست که تعداد کمی از آن‌ها به عمل بینی، لیفتینگ صورت و تزریق بوتاکس بسنده می‌کنند و می‌خواهند صورتشان را کاملا بازسازی کنند و برای کارمندان فرودگاه دشوار است که آن‌ها را از عکس پاسپورتشان شناسایی کنند.
به همین دلیل بسیاری از کلینیک‌ها «گواهی جراحی پلاستیک» برای مشتریان خارجی خود صادر می‌کنند که به آن‌ها کمک کند افسران مهاجرت را متقاعد کنند که همان کسی هستند که می‌گویند. این گواهی‌ها شامل شماره پاسپورت بیمار، مدت اقامت، نام و محل بیمارستان و مهر رسمی بیمارستان می‌شود. مسافرانی که این گواهی‌ها را دارند در فرودگاه معمولا توسط سایر ویژگی‌های صورتشان که عمل نشده شناسایی می‌شوند و گرچه این فرآیند زمان بیشتری می‌برد، اما معمولا به آن‌ها مجوز داده می‌شود.
اما برای این سه زن چینی که قصد بازگشت از کره جنوبی را داشتند این گواهی‌ها کمکی نکردند. مشکل جراحی پلاستیک صورت این است که بدن به زمان نیاز دارد تا روند بهبودی را طی کند، چیزی که این سه زن به آن توجهی نکرده بودند و با چهره‌های بسیار متورم و باندپیچی شده به فرودگاه رفتند و برای افسران مهاجرت تقریبا غیرممکن بود که آن‌ها را از عکس پاسپورتشان شناسایی کنند.
جراحی پلاستیک توریست‌ها در فرودگاه دردسرساز شدجراحی پلاستیک توریست‌ها در فرودگاه دردسرساز شد


کلمات کلیدی خبر : جراحی پلاستیک فرودگاه