پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/06/03 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4681569 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20552383
کد خبر : 169996 تاریخ ثبت : 1396/7/20 11:14 نظرات تایید شده : 0

ویدئوی بحث‌برانگیز رپِر معروف آمریکایی علیه ترامپ+عکس

خلیج فارس: "اِمینم" – EMINEM- خواننده رپ مشهور آمریکایی در یک ویدئوی جدید علیه ترامپ، او را "بابابزرگ 94 ساله نژاد پرست" خطاب کرده و انتقادهای تندی علیه ترامپ مطرح کرده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از عصر ایران؛ این رپر معروف آمریکایی در ویدئوی 4.5 دقیقه ای جدید خود که برای مسابقات جوایز موسیقیایی سبک هیپ هاپ " بِت" ارسال شده، انتقادهای تندی از آن دسته از هوادارانش کرده که حامی و طرفدار دونالد ترامپ هستند.

نام این ویدئو "توفان" (The Storm) است و در بخشی از آن امینم خطاب به هوادارانش می گوید: "برای هر هوادارم که طرفدار اوست، خط قرمزی می‌کشم. یا موافقی یا مخالف."

امینم در این ویدئو از باراک اوباما رییس جمهور سابق آمریکا تمجید کرده و در مقابل دونالد ترامپ را به دلیل مواضع نژادپرستانه محکوم کرده و او را "بابابزرگ 94 ساله نژادپرست" خطاب کرده است.

با وجودی که بسیاری از شخصیت های ورزشی و هنری آمریکا از امینم به خاطر انتشار این ویدئو تمجید کرده اند، اما برخی نیز از لحن گزنده و توهین آمیز او در این ویدئو انتقاد کرده اند.

صحنه ای از ویدئوی 4.5 دقیقه ای "توفان"

ویدئوی بحث برانگیز رپِر معروف آمریکایی علیه ترامپ

انتظار می رود دونالد ترامپ به زودی در صفحه توییتر یا در یک سخنرانی عمومی پاسخ انتقادهای امینم را بدهد.

ترامپ پیشتر از طرفداران "امینم" بوده و در سال های گذشته بارها از سبک کار "امینم" تمجید کرده است.

در ماه های گذشته رپرهای مختلف آمریکایی با انتشار ویدئو موزیک هایی از دونالد ترامپ انتقاد کرده اند.