پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/09/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1641005 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/09/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 450115
کد خبر : 169790 تاریخ ثبت : 1396/7/19 20:51 نظرات تایید شده : 0

بنیانگذار تلگرام راز موفقیتش را فاش کرد

خلیج فارس:  پاول دوروف صاحب تلگرام و شبکه اجتماعی وکانتکته در آستانه ۳۳ امین سالروز تولد خود هفت رمز موفقیتش را برای جوانان فاش کرد.
 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛  وی گفت: سالهاست هفت عامل مسموم کننده زندگی را کنار گذاشته‌ام و به موفقیت‌های زیادی رسیده‌ام.
 
دوروف افزود: خوردن گوشت حیوانات، قرص و محصولات دارویی، نیکوتین و تمامی اشکال مواد مخدر، قهوه و چای سیاه و سبز، هر نوع نوشابه و انرژی زا، فست فود، تلویزیون و برنامه‌های وابسته به آن را در زندگی کنار گذاشته ام و در آینده جزئیات دقیق آنرا برای علاقه‌مندان شرح خواهم داد.
 
این جوان روس موفق در عرصه فن‌آوری تصریح کرد: جوانان گاهی اوقات نیاز به زندگی سالم را احساس می‌کنند، اما تحت فشار جامعه قرار می‌گیرند، زیرا به آن‌ها گفته می‌شود: «به غیر از این شکل زندگی غیر ممکن است» و یا رفتار آن‌ها به عنوان «بی احترامی برای دیگران» در نظر گرفته می‌شود. با این حال هر غیر ممکنی، ممکن است، اگر شما فکر می‌کنید کارتان صحیح است رفتار‌های محیط اطراف خود را نادیده بگیرید.
 
دوروف تاکید کرد: جامعه‌ای که سنت‌هایش را بر پایه مسمویت خود ساخته است هیچ آینده‌ای ندارد.
 
به عقیده وی می‌توان زندگی و دنیای جدید خودمان را برپایه ارزش‌های والای خلقت، توسعه و کار سخت بنا نهاد.